Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 16:05:59

Кілька сотень чернігівців прийшли поспілкуватися з Геннадієм Корбаном у дворі по вул. Пухова

24.07.2015   16:48

Велике, але затишне, подвір'я на околиці Чернігова. Навколо - самі типові висотки, але люди тут живуть дружні, приязні, діти разом граються на дитмайданчику.

Однак останнім часом душевна рівновага жителів порушена - їх стривожило засилля "чорних" матеріалів у пресі, до міста підтяглася міліція у величезній кількості. Люди запитують в Геннадія Корбана: що це?

Той відповідає:

- А це влада намагається зробити все, аби я не зміг виграти і допомогти людям...

Чернігівці ніяково перепитують:

- Але ж як тоді бути з "Укропом"?

Андрій Денисенко, народний депутат, який присутній на зустрічі кандидата в народні депутати та чернігівців, відповідає:

- Не переживайте, все буде гаразд, прорвемося. Ми не здамося. Ми знаємо, що надійна сила візьме гору і ми зможемо змінити країну на краще!

Геннадій Корбан пояснює ті позиції програми партії, які обстоює сам і за які бореться "Укроп":

- Ще торік ми зрозуміли, що без сильної і мотивованої професійної армії неможливо захистити Україну, а без якісної медицини - зробити її громадян здоровими та сильними. Ось наприклад, ми у Дніпропетровську в лікарнях зробили спеціальні медкартки для пенсіонерів. Їх не відправляють до аптек, вони ні перед ким не принижуються, натомість можуть розраховувати на якісну медичну допомогу. А ще ми виступаємо за покарання затятих корупціонерів - 15 років позбавлення свободи, без цього  неможливо навчити їх не красти. Ось за це ми і стоїмо.

Тут його обірвала якась жінка в темному траурному одязі.

- Знаєте, я хочу вам подякувати.

- За що?

- За те, що ви вже дбаєте про місто, про дозвілля наших дітей, допомагаєте і підтримуєте нужденних, для людей, хто опинився у скрутній ситуації - ваша підтримка неоціненна. Дякую!

Варто зазначити, що з-поміж чернігвців траплялися і представники основного конкурента. Вони навмисне голосно "перешіптувалися", їм все не подобалося, вони чомусь показували пальцями на кандидати і з презирством оглядали людей навколо. Однак підійти до Корбана і запитати щось в нього напряму - вони так і не наважились. Єдине, на що вистачило запалу - демонстративно - компанією у чоловік двадцять залишити місце зустрічі.

PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини