Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 23:13:50

Україна та Білорусь: нові напрями торгово-економічної співпраці

24.07.2015   12:38Агенцiя

На другий день засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва до її роботи долучилися Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та заступник Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Володимир Семашко.

— Ми відкриваємо нову сторінку взаємовідносин України та Білорусі з точки зору регіонального розвитку та торгово-економічного співробітництва, - сказав Геннадій Зубко, відкриваючи засідання Міжурядової комісії.

За словами Віце-прем'єр-міністра, на порядку денному роботи комісії — питання регіонального розвитку, взаємовідносин між виробничими підприємствами, транспортні потоки і нові торгово-економічні взаємовідносини.

— Дуже добре, що роботу Міжурядової комісії активізовано. Нагадаю, що вона починала роботу ще у 2002 році за розпорядженням керівників наших держав. І відтоді товарообіг між нашими країнами зріс у рази. Вважаю, що перспективний напрям нашого співробітництва — спільні підприємства зі збору, комплектування та обслуговування сільгосптехніки. Враховуючи, що Україна один із найбільших експортерів зерна, білоруська сільгосптехніка може мати попит в Україні, - упевнений заступник Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Володимир Семашко.

Питання, які обговорювались у перший день роботи комісії під час засідань робочих груп, будуть відображені у протоколі. На думку урядовців двох країн, перспективними напрямками міждержавної співпраці є промисловий комплекс, локалізація виробництва білоруського машинобудування на українській території та створення спільних підприємств у Білорусі.

До того ж, зважаючи на актуальність регоінального розвитку, прикордонні регіони України та Білорусі можуть контактувати напряму і налагоджувати співпрацю між собою без посередників. Саме тому засідання комісії відбувається у Чернігові.

Як відомо, Міжурядова українсько-білоруська комісія з питань торгово-економічного спіробітництва працює у Чернігові протягом 23-24 липня. Результати спільної роботи представників урядів, міністерств та відомств, а також економістів двох держав втіляться у підсумковому протоколі. У пленарному засіданні комісії також беруть участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська, Перший заступник Міністра закодонних справ Україна Наталія Голібаренко та голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч.

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини