Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:51:17

У Чернігів прибувають гастролери зі зброєю - міліція проводить обшуки

23.07.2015   14:37Агенцiя

Правоохоронці проводять обшуки в прибувають в Чернігів осіб напередодні довиборів у парламент в мажоритарному окрузі № 205 і в результаті вилучають вибухівку, зброю та боєприпаси. Про це заявив на прес-конференції у Чернігові в четвер начальник управління МВС в Чернігівській області Едуард Альохін.

"Ми контролюємо прибуття в місто всіх сторонніх осіб з урахуванням нестабільної ситуації в місті. Ми розуміємо, що більшість із них тією чи іншою мірою відносяться до того чи іншого виборчого штабу... Проводяться обшуки цілого ряду осіб, інформація про яких є, що вони причетні до незаконного обігу зброї та інших речовин", - зазначив Альохін.

"Проводяться заходи, в тому числі і в готелі "Україна". Обшуки ще тривають. Я можу сказати попередньо, що вилучається вогнепальна зброя і боєприпаси. І вибухові речовини", - додав він.

При цьому Альохін зазначив, що заходи проводяться не тільки силами МВС – "проводяться всіма правоохоронними органами Чернігівщини – це СБУ, це прокуратура".

Начальник управління МВС також зазначив, що вилучення зброї виробляються "тільки там, де проходять санкціоновані обшуки".
У свою чергу, присутній на прес-конференції керівник спецгрупи центрального апарату МВС щодо недопущення порушень громадського порядку і законності на довиборах, радник міністра і член колегії МВС Іван Стойко заявив, що такі обшуки проводяться не тільки в чернігівській готелі "Україна", "але і в інших місцях готельного типу".

"Вилучаються на сьогоднішній день і вибухівка, і гранати, автомати тощо... У тих людей, так званих "гастролерів, які сьогодні сюди прибули", - зазначив він.
"Працюємо на випередження – недопуск підозрілих людей, що в'їжджають в Чернігів з боку інших областей. Є багато Дніпропетровщини", - додав Стойко.
При цьому він зауважив, що у правоохоронців достатньо сил, щоб забезпечити безпеку на виборах.

"Достатньо сил у нас сьогодні, і ще прибувають, і до дня виборів прибудуть фахівці, необхідні на процес виборів. Включаючи і вибухотехніків. Все буде під контролем", - заявив керівник спецгрупи МВС.
У той же час, він зазначив, що "не виключає будь-якій ситуації, у тому числі найгіршої".
"Тому що ворог, який воює там, на сході, він зацікавлений в дестабілізації. І сьогодні є політичні сили та кандидати, які підіграють цьому", - пояснив Стойко.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».