Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 12:46:04

У Чернігів прибувають гастролери зі зброєю - міліція проводить обшуки

23.07.2015   14:37Агенцiя

Правоохоронці проводять обшуки в прибувають в Чернігів осіб напередодні довиборів у парламент в мажоритарному окрузі № 205 і в результаті вилучають вибухівку, зброю та боєприпаси. Про це заявив на прес-конференції у Чернігові в четвер начальник управління МВС в Чернігівській області Едуард Альохін.

"Ми контролюємо прибуття в місто всіх сторонніх осіб з урахуванням нестабільної ситуації в місті. Ми розуміємо, що більшість із них тією чи іншою мірою відносяться до того чи іншого виборчого штабу... Проводяться обшуки цілого ряду осіб, інформація про яких є, що вони причетні до незаконного обігу зброї та інших речовин", - зазначив Альохін.

"Проводяться заходи, в тому числі і в готелі "Україна". Обшуки ще тривають. Я можу сказати попередньо, що вилучається вогнепальна зброя і боєприпаси. І вибухові речовини", - додав він.

При цьому Альохін зазначив, що заходи проводяться не тільки силами МВС – "проводяться всіма правоохоронними органами Чернігівщини – це СБУ, це прокуратура".

Начальник управління МВС також зазначив, що вилучення зброї виробляються "тільки там, де проходять санкціоновані обшуки".
У свою чергу, присутній на прес-конференції керівник спецгрупи центрального апарату МВС щодо недопущення порушень громадського порядку і законності на довиборах, радник міністра і член колегії МВС Іван Стойко заявив, що такі обшуки проводяться не тільки в чернігівській готелі "Україна", "але і в інших місцях готельного типу".

"Вилучаються на сьогоднішній день і вибухівка, і гранати, автомати тощо... У тих людей, так званих "гастролерів, які сьогодні сюди прибули", - зазначив він.
"Працюємо на випередження – недопуск підозрілих людей, що в'їжджають в Чернігів з боку інших областей. Є багато Дніпропетровщини", - додав Стойко.
При цьому він зауважив, що у правоохоронців достатньо сил, щоб забезпечити безпеку на виборах.

"Достатньо сил у нас сьогодні, і ще прибувають, і до дня виборів прибудуть фахівці, необхідні на процес виборів. Включаючи і вибухотехніків. Все буде під контролем", - заявив керівник спецгрупи МВС.
У той же час, він зазначив, що "не виключає будь-якій ситуації, у тому числі найгіршої".
"Тому що ворог, який воює там, на сході, він зацікавлений в дестабілізації. І сьогодні є політичні сили та кандидати, які підіграють цьому", - пояснив Стойко.

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.