Прокуратура міста Чернігова контролює стан розслідування кримінальних правопорушень пов’язаних з виборчим процесом
Як зазначив прокурор міста Чернігова Андрій Криворучко, з початку передвиборної агітації (30.05.2015) по одномандатному виборчому округу № 205 у м. Чернігові до міськвідділу міліції надійшло 84 заяви та повідомлення щодо порушення виборчого процесу.
За результатами їх розгляду по 80 викладених у заявах фактах внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Працівниками міліції розглянуто 4 заяви згідно Закону України «Про звернення громадян». Викладені у них факти стосувалися розповсюдження невідомими особами листівок щодо негативної характеристики кандидатів у народні депутати по виборчому округу № 205.
Наразі СВ ЧМВ УМВС проводиться досудове розслідування у 11 кримінальних провадженнях вказаної категорії. Зокрема, 6 – за ст. 157 КК України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача), 5 – за ст. 160 КК України (підкуп виборця, учасника референдуму).
Слідчим відділом міськвідділу проводиться досудове розслідування в 10 кримінальних провадженнях загально-кримінального характеру, однак пов’язаних з виборчим процесом: 5 – за ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності), 3 – за ст. 296 КК України (хуліганство), 1 – за ст. 351 КК України (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради), 1 – за ст. 356 КК України (самоправство).
Процесуальне керівництво забезпечується працівниками прокуратури м. Чернігова.
Хід досудового розслідування перебуває на контролі.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression