Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:36:36

Олександр Величко: викликаю Геннадія Корбана на теледебати

20.07.2015   16:35Агенцiя

Теледебати пропонується провести в прямому ефірі місцевих чернігівських телеканалів 23 або 24 липня.

Кандидат у народні депутати у виборчому окрузі № 205 Олександр Величко стурбований нагнітанням атмосфери страху і насильства, демонстративною зневагою закону і неприкритим підкупом виборців, які супроводжують нинішню виборчу кампанію.

У зв’язку з цим він виступив із заявою, в якій, зокрема, наголошує:
«Вважаю своїм обов’язком громадянина і кандидата в народні депутати України зробити все від мене залежне для того, щоб чернігівці усвідомлено зробили свій вибір 26 липня 2015 р., а також для забезпечення безпеки чернігівців у день голосування – чому я вбачаю реальну загрозу.

У зв’язку з цим, я, Олександр Величко, викликаю на теледебати Геннадія Корбана – свого головного опонента».

Теледебати пропонується провести в прямому ефірі місцевих чернігівських телеканалів 23 або 24 липня, також сформульовані 3 основні блоки питань для дискусії (з повним текстом заяви Олександра Величка можна ознайомитися
http://4ernigiv.info/16668-aleksandr-velichko-vyzyvayu-gennadiya-korbana-na-teledebaty.html
http://cntime.cn.ua/chas-novini/oleksandr-velychko-vyklykaiu-hennadiia-korbana-na-teledebaty.html

Також Олександр Величко звернувся до Генеральної прокуратури, правоохоронних органів і особисто до Геннадія Корбана «в силу відомих обставин... про надання гарантій забезпечення моєї особистої безпеки у зв’язку з участю в теледебатах».

Прес-служба кандидата у народні депутати у виборчому окрузі № 205 Олександра Величко

PR

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини