Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 17:06:51

Юні чернігівці, за ініціативи Сергія Березенка, поїхали до літнього табору на Київщину

16.07.2015   22:53

Чергова група чернігівських дітей, за ініціативи Сергія Березенка, відправилась на літній відпочинок.

У санаторії «Світанок», що на Київщині малеча відпочиватиме та оздоровлюватиметься два тижні. Передусім це діти-інваліди, законне право на відпочинок яких проігнорувала держава.

Є серед відпочиваючих діти із соціального незахищених родин, з родин переселенців та сімей, чиї батьки брали участь в АТО.  У розпорядженні дітей комфортні умови проживання, чотириразове харчування, спортивні та дитячі майданчики, різноманітні творчі гуртки та секції, екскурсії до Києва, досвідчені вихователі, ну і, звісно, лікувальні процедури.

– У нас є домовленість з низкою областей, які охоче приймають чернігівських діток на відпочинок. Сьогодні група їде до санаторію, що знаходиться недалеко від столиці. Поїздка – спільна ініціатива Ради регіонального розвитку Чернігівщини та благодійного фонду «Милосердя та доброта», - розповів Сергій Березенко. За його словами  сьогодні є плани оздоровити 600 чернігівських дітей до кінця літа. Наразі на відпочинок уже з’їздили дві сотні юних чернігівців.

Сана Бойко
PR

Останні новини Чернігівщини

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини