Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 01:11:20

Геннадій Корбан опікується проблемами гарячого водопостачання

16.07.2015   17:05

Геннадій Корбан разом з керівництвом ПАТ "Облтеплокомуенерго" будуть працювати над реструктуризацією боргів підприємства

З'явилася надія, що до осель чернігівців повернеться гаряча вода

Чернігівців і досі турбує невирішене питання відсутності гарячої води в оселях. Мабуть, вперше за десятиліття місто стикнулося з цією проблемою на такий тривалий час і без жодних перспектив вирішення. Як відомо, в місті два підприємства здійснюють постачання гарячої води - ТОВ "Технова", яка орендує Чернігівську ТЕЦ,  та ПАТ "Облтеплокомуненерго" з 18 котельнями, які працюють на газу. Одначе вже з квітня труби 16 котелень ОТКЕ не працюють.

Причина: НАК "Нафтогаз України" розпорядився  відключити від газопостачання підприємства, що мають п'ятирічну заборгованість за газ. Тому "Технова", у якої немає боргів, надає послуги, а ПАТ "Облтеплокомуненерго", із заборгованістю понад 100 мільйонів гривень - ні.

В Чернігівській облдержадміністрації обіцяли вирішити проблему з боргами вже до 1 червня, але на дворі давно липень - а гарячої води катма.

Геннадій Корбан, постійно спілкуючись з чернігівцями, теж в курсі цього наболілого питання. За його словами, відсутність гарячої води у кількох сотнях житлових будинках - у топ-трійці проблем, які потребують нагального вирішення, розповіли йому містяни. І поки одні чиновники відсиджуються у владних кабінетах, кандидат в народні депутати від політсили "Укроп" діє. Днями Геннадій Корбан спілкувався з одним з власників ПАТ "Облтеплокомуенерго", який проживає за межами країні. За підтримки народних депутатів об'єднання "Укроп" найближчим часом будуть направлені звернення та пропозиції до Кабміну - щодо реструктуризації боргів проблемного підприємства. Відтак, надія, що у будинках чернігівців з'явиться гаряча вода - знову зажевріла.

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини