Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 13:16:55

ЦВК скасувала реєстрацію 36 кандидатів у народні депутати україни в ово № 205

14.07.2015   16:54Агенцiя

14 липня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела заступник Голови КомісіїЖанна Усенко-Чорна.

Розглянувши заяву Радикальної Партії Олега Ляшка, Комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України Блауша Д.Я., висунутого цією партією, в одномандатному виборчому окрузі № 205 на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року.

У зв?язку із заявами про відмову балотуватися скасовано реєстрацію 35 кандидатів у народні депутати України, які балотувалися у вказаному окрузі в порядку самовисування (Герасименка А.А., Гончарова В.Є., Давлеткужина Р.Р., Дрозда Р.В., Дудка В.М., Закревського С.Г., Захарченка С.В., Казакова В.Л., Коваля С.О., Колеснікової І.К., Корягіна В.П., Крезуба О.В., Куца Я.В., Кучура В.М., Ленди Т.М., Лопаєва О.В., Микаілова Р.П., Непомнящої Л.М., Омелечка С.М., Останіна О.С., Пененка Т.В., Почкая В.М., Пухна Д.А., Пясецького О.В., Рубана М.І., Сапона Л.І., Тарасовця Ю.М., Тереховської М.А., Терешенко С.О., Тютюнника А.В., Уланович Л.М., Харченка О.С., Хорошковського В.Д., Шевцова О.О., Шпека М.М.).

Таким чином, станом на 14 липня 2015 року на проміжних виборах народного депутата України в ОВО № 205, які відбудуться 26 липня 2015 року, балотується 91 кандидат у народні депутати України.

Окрім того, з урахуванням скасування реєстрації зазначених кандидатів у народні депутати України затверджено в новій редакції виборчий бюлетень з проміжних виборів народного депутата України 26 липня 2015 року для голосування в одномандатному виборчому окрузі № 205.

Також Комісія уповноважила Державне підприємство спеціального зв’язку від імені ЦВК здійснити передачу виборчих бюлетенів з проміжних виборів народного депутата України 26 липня 2015 року окружній виборчій комісії ОВО № 205 на її засіданні, а працівників зазначеного підприємства – підписати протокол про їх прийняття.

Розглянувши запит на інформацію, який надійшов до Центральної виборчої комісії від народного депутата України Луценка І.В., стосовно надання узагальненої інформації з Державного реєстру виборців про кількість виборців по кожній звичайній виборчій дільниці у розподілі за віковими групами,  Комісія відмовила в його задоволенні. Адже ЦВК  не є розпорядником інформації за подібними запитами стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних Реєстру або потребує створення в інший спосіб із використанням відомостей Реєстру.

На завершення засідання, розглянувши подання суб’єкта внесення кандидатур до складу ОВК про заміну її членів, Комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії, утвореної на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року в ОВО № 205 відповідно до постанови ЦВК від 3 червня 2015 року № 55.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.

 Через негоду 49 населених пунктів Чернігівщини опинились без електропостачання — тривають аварійні роботи

Через негоду 49 населених пунктів Чернігівщини опинились без електропостачання — тривають аварійні роботи 12:47

Сильні пориви вітру у ніч з 29 на 30 листопада пошкодили повітряні лінії електропостачання (ЛЕП) практично на всій території Чернігівщини. Сталося повне відключення 15 та часткове — 7 ЛЕП напругою 10 кВ, відключення 188 трансформаторних підстанцій.

 Газопостачання у Киїнці мають відновити у найближчі дні

Газопостачання у Киїнці мають відновити у найближчі дні 12:44

Пізно увечері 28 листопада під час земляних робіт пошкодили газопровід середнього тиску у с. Киїнка. Через це без газу залишись 736 абонентів та 10 закладів.