Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 21:26:22

ЦВК скасувала реєстрацію 36 кандидатів у народні депутати україни в ово № 205

14.07.2015   16:54Агенцiя

14 липня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела заступник Голови КомісіїЖанна Усенко-Чорна.

Розглянувши заяву Радикальної Партії Олега Ляшка, Комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України Блауша Д.Я., висунутого цією партією, в одномандатному виборчому окрузі № 205 на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року.

У зв?язку із заявами про відмову балотуватися скасовано реєстрацію 35 кандидатів у народні депутати України, які балотувалися у вказаному окрузі в порядку самовисування (Герасименка А.А., Гончарова В.Є., Давлеткужина Р.Р., Дрозда Р.В., Дудка В.М., Закревського С.Г., Захарченка С.В., Казакова В.Л., Коваля С.О., Колеснікової І.К., Корягіна В.П., Крезуба О.В., Куца Я.В., Кучура В.М., Ленди Т.М., Лопаєва О.В., Микаілова Р.П., Непомнящої Л.М., Омелечка С.М., Останіна О.С., Пененка Т.В., Почкая В.М., Пухна Д.А., Пясецького О.В., Рубана М.І., Сапона Л.І., Тарасовця Ю.М., Тереховської М.А., Терешенко С.О., Тютюнника А.В., Уланович Л.М., Харченка О.С., Хорошковського В.Д., Шевцова О.О., Шпека М.М.).

Таким чином, станом на 14 липня 2015 року на проміжних виборах народного депутата України в ОВО № 205, які відбудуться 26 липня 2015 року, балотується 91 кандидат у народні депутати України.

Окрім того, з урахуванням скасування реєстрації зазначених кандидатів у народні депутати України затверджено в новій редакції виборчий бюлетень з проміжних виборів народного депутата України 26 липня 2015 року для голосування в одномандатному виборчому окрузі № 205.

Також Комісія уповноважила Державне підприємство спеціального зв’язку від імені ЦВК здійснити передачу виборчих бюлетенів з проміжних виборів народного депутата України 26 липня 2015 року окружній виборчій комісії ОВО № 205 на її засіданні, а працівників зазначеного підприємства – підписати протокол про їх прийняття.

Розглянувши запит на інформацію, який надійшов до Центральної виборчої комісії від народного депутата України Луценка І.В., стосовно надання узагальненої інформації з Державного реєстру виборців про кількість виборців по кожній звичайній виборчій дільниці у розподілі за віковими групами,  Комісія відмовила в його задоволенні. Адже ЦВК  не є розпорядником інформації за подібними запитами стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних Реєстру або потребує створення в інший спосіб із використанням відомостей Реєстру.

На завершення засідання, розглянувши подання суб’єкта внесення кандидатур до складу ОВК про заміну її членів, Комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії, утвореної на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року в ОВО № 205 відповідно до постанови ЦВК від 3 червня 2015 року № 55.
 

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини