Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 23:26:41

Звернення Геннадія Корбана до чернігівців

14.07.2015   16:11Агенцiя

Дорогие друзья!

Я постоянно встречаюсь с сотнями черниговцев. Многие люди, особенно пожилого возраста, жалуются, что после оплаты коммунальных услуг им нечего есть. Потому что мизерные пенсии и нищенские зарплаты не дают возможности прокормить ни себя, ни свои семьи, ни своих детей.

Мои родители всегда учили меня помогать всем нуждающимся.

Я принял решение сократить средства на избирательную агитацию и направить на дела, которые будут оказывать реальную помощь черниговцам, ведь они мне уже стали родными.

Благотворительное объединение "УКРОП" запускает сеть палаток социальной помощи, где будут проводиться консультации медработников, предоставляться вкусный горячий обед и поддержка особо нуждающимся в ней черниговцев.

Надеюсь, что примеры подобных проектов вдохновят обеспеченных горожан Чернигова постоянно поддерживать тех, кто не в состоянии обеспечить себе самый необходимый уровень жизни из-за антисоциальной политики нашей власти.

Я, Геннадий Корбан, убежден в этом!

PR

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини