Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 листопада, 09:42:20

Щоразу поспілкуватися з Геннадієм Корбаном приходять сотні чернігівців

14.07.2015   12:06Агенцiя

Тривають зустрічі кандидата в народні депутати України Геннадія Корбана і чернігівців. І з кожною новою зустріччю – поспілкуватися з відомим меценатом і політиком приходить все більше містян. Цифра в пару сотень співрозмовників – давно стала звичною.

Відверто говорять про різні речі:  про події на Сході країні, про недолуге житлово-комунальне господарство міста, про відсутність гарячої води, про високі тарифи, про неякісну медицину.

Щодо останньої – рідко коли яка молода матуся не підходить до Геннадія Корбана зі скаргою на «лікування»: то пологи приймають, завдаючи дитині травм, то заліковують матір і немовля шаленою кількістю ліків, то взагалі просто відмахуються.  Геннадій Корбан цінує таку щирість чернігівців і вельми вдячний за неї:

-         - Мені приємно, що ви приходите до мене, у вас є до мене запитання, ми можемо і подискутувати, і поговорити про наболіле, спільно віднайти шляхи вирішення. Бо тільки так можна творити вільну, щиру націю та якісно нове суспільство.

Нині у соцмережах з-поміж кандидатів по 205-му округу вельми популярно виставляти фото звіти зустрічей з виборцями. Однак, інші  кандидати чомусь цього не роблять. Фото публікуються лише щодо якогось масового приводу, наприклад, встановлення майданчика. Причина цього проста: не підходять люди. Навіть в останні вихідні – на Красній площі, де встановлювали електронну бібліотеку,  засвідчили – бажаючих послухати хлопця, знайшлося заледве з півсотні.

PR

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини