Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 12:22:08

Сергій Березенко активізував обговорення проблем житлово-комунального господарства Чернігова

11.07.2015   13:03Агенцiя

У раді регіонального розвитку Чернігівщини, за ініціативи Сергія Березенка, відбувся круглий стіл на тему діяльності та функціонування у Чернігові об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.

Серед учасників - Шкурат Олександр, голова комісії ЖКГ Чернігівської міськради, Іван Лисенко, заступник голови ОСББ Бостон, Максим Коношевич, голова ОСББ Реконструкція та член правління ОСББ Сузір'я 70 Сергій Гарус. Учасники обговорювали питання необхідності створення ОСББ у місті, виділення землі для таких об’єднань та багато інших актуальних проблем, які сьогодні турбують жителів Чернігова.
   
За словами Івана Лисенка, створення ОСББ дасть суттєву можливість покращити умови проживання людей в будинках, але для цього необхідна підтримка місцевої влади. На його думку, сьогодні важливо створити у Чернігові асоціацію ОСББ, яка об’єднає усіх людей в одну структуру. Такий орган зможе представляти інтереси співвласників у «владних коридорах», що суттєво пришвидшить вирішення проблемних питань.
   
За словами Максима Конашевича, питання створення асоціації ОСББ вирішиться найближчим часом. У асоціації буде власна приймальня, куди зможуть звертатися усі громадяни задля роз’яснень, консультацій та допомоги.   
   
На думку Сергія Гаруса, сьогодні при створені ОСББ потрібно вивести формулу, за якою можна буде вираховувати прибудинкову територію кожного будинку. Це дасть можливість уникнути суперечок щодо певних об’єктів, як-то дитячі майданчики, між двома сусідніми будинками.  – Міська влада повинна досконало розібратися у питаннях, які пов’язані з передачею тих чи інших об’єктів при створені ОСББ, - наголосив Сергій Гарус. За його словами, сьогодні не зрозуміло хто відповідатиме за МАФи, які раніше обслуговувалися ЖЕКами, хто платитиме за оренду землі, тощо.
   
Загалом, учасники круглого столу відзначили, що такі зустрічі є дуже важливими, оскільки дозволяють обговорювати важливі проблеми, знаходити консенсус та приймати певні рішення.
   
Нагадаємо, що проблеми ОСББ не вперше обговорюються за ініціативи Сергія Березенка, адже політик приділяє велику увагу розвитку житлово-комунального господарства Чернігова. Як повідомили у Раді регіонального розвитку Чернігівщини, серія подібних круглих столів триватиме і надалі, адже у таких обговореннях перш за все зацікавлені самі жителі міста.  Сана Бойко

PR

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 липня до 8:00 13 липня 2020 року.

"Зелений" водень зі сміття: на Чернігівщині може з’явитися потужний завод з виробництва біопалива та енергії,- Андрій Прокопенко 09:38

Проблема накопичення сміття та відсутність його безпечної утилізації актуальна для всієї країни та потребує дій для вирішення.

Дорожники знову прибирали стихійне сміттєзвалище на Дніпровському

Дорожники знову прибирали стихійне сміттєзвалище на Дніпровському 09:20

І знову про Дніпровське... Рік за роком, не залежно від пори року... Узимку, навесні, улітку та восени спостерігаємо одну і ту ж картину на цьому зупинковому павільйоні на автомобільній дорозі Р-56 Чернігів-Пакуль-Славутич-КПП "Чорнобиль". Люди перетворюють місце для зупинки громадського транспорту у несанкціоноване сміттєзвалище.