Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:40:07

Валерій Куліч представив нового начальника управління капітального будівництва Людмилу Шкуріну

11.07.2015   11:42Агенцiя

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 9 липня, за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на посаду начальника управління капітального будівництва ОДА призначено Людмилу Шкуріну.

До призначення вона працювала заступником начальника Управління – начальником Інспекційного відділу у м. Чернігові Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області.

Представляючи Людмилу Григорівну колективу, очільник області побажав їй плідної роботи на новій посаді. Валерій Куліч також наголосив, що роботу управління буде переформатовано. Це пов’язано з тим, що ще декілька місяців тому підрозділ іменувався Департаментом інвестиційного розвитку та капітального будівництва і лише нещодавно повернувся до старої назви.

Як відзначив голова облдержадміністрації, залученням інвестицій в область займалися чотири управління, між тим інвестицій в області обмаль. Саме тому нині цим питанням опікуватиметься лише Департамент економічного розвитку ОДА, інші працюватимуть кожен за своїм напрямком.

— Найголовніше, чим повинно займатися ваше управління – це вчасно і у повному обсязі освоювати надходження з державного бюджету. Ми повинні максимально залучати кошти у розвиток економіки області з використанням усіх наявних можливостей. Тому від вас потрібна ефективна та продуктивна робота у цьому напрямку, - звернувся до присутніх Валерій Куліч.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».