Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 09:48:08

Валерій Куліч представив нового начальника управління капітального будівництва Людмилу Шкуріну

11.07.2015   11:42Агенцiя

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 9 липня, за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на посаду начальника управління капітального будівництва ОДА призначено Людмилу Шкуріну.

До призначення вона працювала заступником начальника Управління – начальником Інспекційного відділу у м. Чернігові Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області.

Представляючи Людмилу Григорівну колективу, очільник області побажав їй плідної роботи на новій посаді. Валерій Куліч також наголосив, що роботу управління буде переформатовано. Це пов’язано з тим, що ще декілька місяців тому підрозділ іменувався Департаментом інвестиційного розвитку та капітального будівництва і лише нещодавно повернувся до старої назви.

Як відзначив голова облдержадміністрації, залученням інвестицій в область займалися чотири управління, між тим інвестицій в області обмаль. Саме тому нині цим питанням опікуватиметься лише Департамент економічного розвитку ОДА, інші працюватимуть кожен за своїм напрямком.

— Найголовніше, чим повинно займатися ваше управління – це вчасно і у повному обсязі освоювати надходження з державного бюджету. Ми повинні максимально залучати кошти у розвиток економіки області з використанням усіх наявних можливостей. Тому від вас потрібна ефективна та продуктивна робота у цьому напрямку, - звернувся до присутніх Валерій Куліч.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.