Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 11:19:12

Березенко провіз депутатів у старому тролейбусі

10.07.2015   21:39Агенцiя

9 липня у Чернігові, за ініціативи Сергія Березенка, відбулося виїзне засідання Бюджетного комітету Верховної Ради України. Депутати приїхали до міста, аби на власні очі побачити який стан справ у Чернігові.

Зокрема народні обранці відвідали Чернігівський автобусний завод, на якому виготовляються тролейбуси. За словами Сергія Березенка, мета виїзного засідання – вирішення питання взаємодії державного, місцевого бюджетів та потенціалу Чернігівського автобусного заводу з тим, щоб реалізувати проект оновлення міського автопарку і будівництво нової тролейбусної лінії по вулиці 50-тиріччя ВЛКСМ. Цікаво, що для того, аби депутати максимально перейнялися проблемою електротранспорту, Сергій Березенко запропонував членам комітету проїхатися у найстарішому у парку тролейбусі та відчути на собі усі принади громадського транспорту.

– Нам потрібно вийти на рівень виробництва 10-15 нових тролейбусів щороку, для того, аби через 4-5 років повністю оновити тролейбусний парк Чернігова. Це реальні плани, для реалізації яких потрібно сприяння бюджетного комітету Верховної Ради, - наголосив Сергій Березенко.

За словами народного депутата, члена бюджетного комітету Андрія Павелка, на наступний рік депутати планують закласти системне фінансування програми розвитку електротранспорту різних міст України, в тому числі й Чернігова.  – Місцева влада повинна знати, що вони будуть отримувати системну допомогу на реалізацію цієї програми з державного бюджету.

Фінансування цієї програми дозволить завантажити роботою Чернігівський автобусний завод. Ми поцікавились у його директора Валерія Купцова, чи подужає підприємство виробництво нової техніки, якщо надійде необхідне фінансування. – Наші можливості дозволяють нам забезпечити не тільки Чернігів, але й всю Україну. Ми можемо виготовляти 170 автобусів та 10-15 тролейбусів на місяць. Усе буде залежати від обсягу замовлення. Але ми готові працювати на повну.

За словами Купцова, найближчим часом на дороги міста виїдуть шість нових тролейбусів, мінімальна вартість кожного з яких складає 200 тисяч доларів США.

Сана Бойко

PR

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини