Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 09:31:35

Олександр Величко: "Йду в депутати, щоб боротися за своє життя!"

09.07.2015   11:59Агенцiя

Ставши депутатом, я зможу домогтися справедливості і захистити своє чесне ім’я від брехливих звинувачень

Дорогі чернігівці!

Я, Олександр Величко, як і багато хто, хто балотується в народні депутати на нинішніх виборах, – з Дніпропетровська.

 

Протягом чотирьох років я працював директором департаменту Дніпропетровської міської ради: чесно виконував свої обов’язки, намагався принести якомога більше користі рідному місту і його жителям.

Однак у лютому цього року на мене почалися гоніння. Спочатку – звинуватили в порушенні законів. Потім – викрали прямо у дворі обласної держадміністрації.

Дев’ять днів мене тримали у підвалі в заручниках, катували. Зрештою, змусили на відеокамеру зачитати зізнання в якихось злочинах, які я, звісно, ніколи не скоював. Рятуючи своє життя, я змушений був погодитися на цей крок. Мені дивом вдалося врятуватися. Однак і зараз моє життя і життя моєї родини знаходиться в небезпеці.

Хтось йде в депутати, щоб стати багатшим, хтось – щоб отримати депутатську недоторканність. А я йду – щоб боротися за своє життя.

Тому прошу вас, дорогі чернігівці, підтримати мою кандидатуру на виборах до Верховної Ради. Ставши депутатом, я зможу домогтися справедливості і захистити своє чесне ім’я від брехливих звинувачень.

Вірю у вашу підтримку!

Кандидат у народні депутати у виборчому окрузі № 205 Олександр Величко

PR

 

 

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини