Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 04:11:24

Прокуратура своєчасно та ефективно реагує на порушення законодавства про вибори

09.07.2015   10:22Агенцiя

Верховною Радою України призначено проведення проміжних виборів народних депутатів України по одномандатному виборчому округу № 205, які відбудуться 26.07.2015.

З метою забезпечення неухильного додержання вимог законів під час проведення виборчої кампанії органи прокуратури в межах компетенції здійснюють своєчасне та ефективне реагування на факти порушення законодавства про вибори, конституційних і виборчих прав громадян.

Як раніше повідомлялось, прокуратурою області розслідується кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами окружної виборчої комісії по одномандатному виборчому округу № 205 при прийнятті підроблених заяв громадян про надання згоди на участь у роботі дільничних виборчих комісій за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Отримані в ході розслідування кримінального провадження документи, після їх вивчення, повернуто до окружної виборчої комісії.

На даний час, інші звернення на розгляді в органах прокуратури відсутні – виборчий процес відбувається у рамках закону.

Органи прокуратури не уповноважені здійснювати нагляд, представництво інтересів громадян або держави з питань додержання виборчого законодавства та впливати будь-яким чином на виборчий процес.

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.