Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 01:37:17

Актуальні питання житлово-комунального господарства області розглянули на нараді

25.02.2012   12:26

24 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів нараду з керівниками головного управління житлово-комунального господарства ОДА та теплопостачальних підприємств області.

Учасники наради розглянули низку питань щодо розрахунків за спожитий газ у опалювальному періоді 2011-2012 років; рівня оплат за отримані послуги з теплопостачання; фінансово-економічної діяльності підприємств; впровадження засобів обліку теплової енергії; проведення енергетичних аудитів та переобладнання котелень на використання альтернативних видів палива.

Відкриваючи засідання, Станіслав Прокопенко зазначив, що за підсумками роботи у 2011 році Чернігівська область вперше зайняла десяте місце по Україні, в тому числі 6 місце по блоку житлово-комунального господарства. На його думку, такі показники треба утримати й у поточному році.

У ході наради начальник головного управління житлово-комунального господарства ОДА Віктор Геращенко охарактеризував рівень оплат всіх категорій споживачів за теплопостачання, впровадження в області засобів теплової енергії та процес переобладнання котелень на альтернативні види палива. За його словами, з початку опалювального сезону підприємствами теплоенергетики було спожито газу на загальну суму 264 млн.грн., сплачено за спожитий газ – 162 млн.грн., рівень сплати складає 46,2%.

Рівень оснащення теплопостачальних підприємств області засобами обліку становить 76,6%. Протягом опалювального сезону 2011-2012 років було встановлено 128 одиниць обліку. До його кінця необхідно встановити ще 38 засобів обліку.

Щодо впровадження альтернативних видів палива, то Віктор Геращенко повідомив, що протягом 2012 року планується переведення з газу на пелети, щіпу, тирсу, брикети 4 котелень: у Городні (котельня школи-інтернату), у Новгороді-Сіверському і Щорсі (котельні дитячих садочків), Семенівці (котельня ЦРЛ). Також планується розпочати будівництво котельної по вулиці Індустріальній у Чернігові, яка працюватиме на природному і полігонному газах. Керівники трьох теплопостачальних підприємств області – ВАТ «Облтеплокомуненерго», ТОВ «НіжинТеплоМережі» і КП «Прилуки тепловодопостачання» поінформували про фінансово-економічну діяльність своїх підприємств та виконання доручення Президента України від 22.08.2011 «1-1/1844 в питанні проведення енергетичних аудитів.

Підсумовуючи результати наради, Станіслав Прокопенко наголосив на важливості виконання розглянутих питань та поставив завдання керівникам теплопостачальних підприємств розробити графіки сплати за спожитий газ, у березні місяці рівень сплати довести до 100% споживання, підготувати схеми теплопостачання і провести повний аудит до 01.06.2012 року та продовжити переобладнання і модернізацію котелень.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 83 нові випадки COVID-19

Виявлено 83 нові випадки COVID-19 18:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 вересня в області зафіксовано 83 нові випадки COVID-19.

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону 17:43

Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА з посиланням на щоквартальний моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів України.

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді?

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді? 17:20

Олег Ляшко – один із найвідданіших представників інтересів олігарха Ріната Ахметова, якого той хоче повернути до Верховної Ради.

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів 12:54

18 вересня - День звільнення нашого рідного міста від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день прилучани йдуть до меморіалу-скверу Вічної Слави, щоб схилити голову та вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Як повернути не якісні ліки в аптеку?

Як повернути не якісні ліки в аптеку? 12:03

Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України.