Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 07:01:14

Держекоінспекція у Чернігівській області перевіряє готовність господарських споруд до весняної повені

24.02.2012   07:48

Держекоінспекцією у Чернігівській області перевірено 15 суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства, діяльність яких здійснюється в зоні можливого затоплення.

Надано 7 приписів на усунення виявлених порушень. До адміністративної відповідальності притягнуто 7 осіб, накладено штрафів на загальну суму 1190 грн. По матеріалам перевірок пред’явлено 8 претензій на відшкодування збитків, завданих державі в результаті порушення вимог природоохоронного законодавства, на загальну суму 77195 грн.

Згідно плану організаційних заходів щодо дій під час пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2012 році Інспекцією проводяться перевірки стану та готовності гідроспоруд, меліоративних систем, накопичувачів стічних вод, впорядкованості сільських та селищних сміттєзвалищ, стану золо і шламонакопичувачів та місць зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин. В ході проведених перевірок фактів забруднення навколишнього природного середовища в зонах впливу весняної повені не виявлено. Споруди знаходяться в задовільному стані.

В той же час здійснені перевірки стану водних об’єктів, прибережних захисних смуг та водогосподарських споруд на території Козелецького, Ніжинського, Прилуцького, Ічнянського, Чернігівського районів.

Встановлено, що зони можливого підтоплення знаходяться в задовільному санітарно-екологічному стані.

Наразі Держекоінспекцією у Чернігівській області продовжуються перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких здійснюється в зоні можливого затоплення.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.