Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 13:52:50

Прокуратура виявила порушення конституційних прав громадян, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання

23.02.2012   11:28

Прокуратура принципово реагує на порушення законодавства щодо захисту конституційних прав громадян в кімнатах для затриманих та доставлених чергових частин, спеціальних установах органів внутрішніх справ Чернігівської області.

Зокрема, у лютому поточного року із залученням фахівців територіальних органів охорони здоров?я, санітарно-епідеміологічної служби та пожежного нагляду, а також враховуючи рекомендації Підкомітету ООН з недопущення катувань, прокуратурою проведено додаткові перевірки умов тримання затриманих та взятих під варту.

За їх результатами зупинено діяльність 3 ізоляторів тимчасового тримання та спецприймальника для осіб, підданих адміністративному арешту. Керівникам міськрайвідділів міліції внесено документи прокурорського реагування.

Загалом за втручання прокуратури області протягом минулого та поточного років для усунення недоліків, приведення до міжнародних стандартів умов тримання осіб було зупинено діяльність 4 ізоляторів тимчасового тримання та 22 кімнат для затриманих і доставлених чергових частин.     

Вирішується питання про відповідальність винних посадових осіб.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ