Відкрите звернення партії "Батьківщина"
Партія "Батьківщина" завжди виступала за єдність демократичних сил.
Ми неодноразово наголошували на необхідності формування в парламенті більшості депутатів, які твердо стоятимуть на демократичних, проєвропейських позиціях, бо тільки так країна зможе здійснити докорінні зміни, що принесуть нашим співвітчизникам мир і достаток.
Увійшовши до парламентської коаліції, ми відповідально заявили про готовність підтримувати всі рішення, які відповідають державним інтересам, не ставити власні амбіції вище національних, оскільки «Батьківщина» є державницькою політичною силою.
У нас є чітке розуміння того, що під час військової агресії з боку іноземної держави Україні потрібна єдність політичних команд, а не виборча конкуренція.
Саме з цих причин партія прийняла рішення підтримати єдиного кандидата від коаліційних сил на позачергових виборах у парламент. Зокрема, «Батьківщина» не стане висувати своїх представників на 205-му мажоритарному виборчому окрузі, щоб дати змогу перемогти кандидату від Блоку Петра Порошенка – Сергію Івановичу Березенку.
Це дозолить не тільки посилити депутатську більшість, а й завадить реваншу кланів та антиукраїнських сил. Лише об’єднавшись ми зможемо разом продовжити формувати у парламенті армію тих, хто готовий змінити, переломити, посилити ситуацію на фронтах, зробити державу сильною як на полі бою, так і в тилу. Це єдиний правильний шлях. Країні як ніколи до цього потрібна єдність демократичних сил.
Закликаємо партнерів по коаліції підтримати нашу ініціативу. Україна не може дозволити повернення до сценарію, коли конфлікти у демократичному таборі, а також закулісні домовленості з антиукраїнськими силами призвели до формування в Україні диктатури, розстрілу Майдану, анексії Криму та війни на Сході. Разом ми переможемо!
Слава Україні! Героям Слава!
PR

Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.