Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 грудня, 00:26:10

Березенко виноситиме питання фінансування медицини перед Парламентом та Урядом

20.06.2015   13:39Агенцiя

Сергій Березенко, координатор Ради регіонального розвитку Чернігівщини відвідав Обласний онкологічний диспансер, привітав працівників з майбутнім професійним святом та обговорив з ними найважливіші проблеми, які сьогодні існують у медичному закладі.

Серед найголовніших – застаріле медичне обладнання, яке вже давно потребує заміни.

За словами виконуючого обов’язки  головного лікаря диспансеру Григорія Бардакова, у медичному закладі до цих пір користуються обладнанням, яке працює ще з 80-х років і вже давно є морально застарілим. Окрім цього, необхідно провести ремонт відділення променевої терапії. 

– Це ті проблеми, які потребують негайного вирішення, - зазначив лікар.

За словами Сергія Березенка сьогодні держава фінансує медицину в питаннях оновлення фондів та технологій тільки на 10 відсотків. 

– Фактично – медицина зараз виживає. Це проблема – яка потребує кардинального вирішення на рівні законодавства, - зазначив координатор Ради регіонального розвитку області.

На його думку частково проблему може вирішити запровадження страхової медицини. 

– Лікарні мусять мати можливість заробляти кошти самостійно, з яких будуть платити гідну зарплату працівникам. Усі незахищені верстви населення мають фінансуватися з бюджету за програмою страхової медицини. Ці питання мають сьогодні ставитися перед Парламентом та Урядом.

Наостанок,  Сергій Березенко привітав працівників закладу з майбутнім професійним святом, побажав здоров’я, миру та творчих успіхів та подарував символічні подарунки – медичні халати.

– Сьогодні важливо, щоб лікарі відчували що вони потрібні, що їхня професія унікальна, адже вони рятують людські життя. Тому, не зважаючи на проблеми, не можна падати духом.

Петро Городецький    

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 589 нових випадків COVID-19

Виявлено 589 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на суботу 5 грудня зафіксовано 589 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.