Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 грудня, 00:38:23

Керівники РДА мають налагодити ефективну співпрацю з районними газетами

20.06.2015   08:23Агенцiя

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч поспілкувався з редакторами районних газет. Зустріч відбулася 19 червня у рамках засідання Асоціації регіональний ЗМІ на запрошення її керівника Олександра Назаренка.

Представники провінційних часописів найбільше нарікають на недостатність, а подекуди і відсутність фінансової підтримки з боку виконавчої влади на місцях. Також вони відзначають, що РДА почасти надають до друку абсолютно не адаптовану для звичайного читача інформацію.

На це Валерій Куліч доручив відповідному структурному підрозділу ОДА координувати створення медіа-планів кожною районною адміністрацією. Це допоможе контролювати якість пропонованих матеріалів. До того ж, голова облдержадміністрації акцентував на необхідності створення якісної комунікації між РДА, районними радами та місцевими газетами.

— Я розраховую на місцеві ЗМІ і розцінюю їх як стратегічного партнера для побудови дієвого механізму комунікації населення та виконавчої влади всіх рівнів, — зазначив Валерій Куліч.

Редактори районок зазначили і про проблеми із передплатою та розповсюдженням газет. Нарікали на відсутність співпраці із відділеннями «Укрпошти» в деяких районах.

Також під час зустрічі голова облдержадміністрації розповів про особливості об’єднання громад та формування Перспективного плану області. Висловив своє бачення впровадження деяких реформ у регіоні.

— Саме вашим виданням довіряють сільські громади. Тому виконавча влада має створювати усі умови для грамотної побудови інформаційного кола. Від сьогодні одним із першочергових питань від мене до керівників РДА буде: як вони взаємодіють із місцевою пресою, — підсумував Валерій Куліч.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 589 нових випадків COVID-19

Виявлено 589 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на суботу 5 грудня зафіксовано 589 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.