Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 грудня, 02:25:01

Заява громадських організацій щодо необхідності якнайшвидшого реформування друкованих ЗМІ в Україні

18.06.2015   13:38Агенцiя

Ми вітаємо кроки влади по впровадженню суспільного мовлення та закликаємо невідкладно розпочати реформу друкованих ЗМІ в Україні.

Ще у 2005 році Рада Європи рекомендувала Україні здійснити роздержавлення друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади та місцевого самоврядування, однак процес реформування досі не розпочато. Державна та комунальна власність на ЗМІ запроваджує цензуру, створює невиправдані переваги на ринку преси та є неприпустимою у демократичному суспільстві. Реформування державної та комунальної преси дозволить забезпечити незалежність ЗМІ та сприятиме утвердженню в Україні свободи слова.

Саме тому важливо не затягувати із роздержавленням та якнайшвидше розпочати процес реформування друкованих ЗМІ в Україні.

Ми підтримуємо Експертний висновок Ради Європи щодо проекту Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» за № 1123 від 01.12.2014 та закликаємо народних депутатів України підтримати законопроект у першому читанні.

Ми готові спільно із Комітетом свободи слова та інформаційної політики доопрацювати текст законопроекту із урахуванням позицій експертів і медіа-спільноти та сподіваємось на підтримку парламентарів.


ГО «Інститут Медіа Права»
ГО «Телекритика»
ГО «Інститут Масової Інформації»
ГО «Інститут Розвитку Регіональної Преси»
ГО «Центр UA»

Останні новини Чернігівщини

Нова назва ЧНТУ -

Нова назва ЧНТУ - "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ 18:23

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія 18:04

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно 17:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській загальноосвітній школі № 7.

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019 17:55

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади.

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія”

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія” 17:48

Більше за нього номінувався на “Оскар” лише Волт Дісней. Двадцять чотири “Греммі”, п’ять “Оскарів”, сім кінопремій Британської академії, шість “Еммі”, чотири “Золотих Глобуси”... Саме його саундтрек до “Зоряних воєн” названий Американською академією кіномистецтва кращою музикою для кіно всіх часів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини