Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 11:00:08

Валерій Куліч: Усі перевізники Чернігівщини мають працювати виключно у правовому полі

17.06.2015   11:39Агенцiя

Проблемні питання з організації пасажирських перевезень в області на автобусних маршрутах загального користування розглядалися 16 червня на зустрічі голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча з перевізниками та представниками правоохоронних органів.

У ході зустрічі порушувалися питання боротьби з нелегальними перевізниками, підвищення тарифів за проїзд у зв’язку з подорожчанням палива та повернення коштів за перевезення пасажирів пільгових категорій.

Перевізники вимагали недопущення монополізації ринку автоперевезень, а також створення умов для роботи малого та середнього бізнесу на території області.

Ряд проблем, за словами присутніх, можливо вирішити лише шляхом внесення змін до чинного законодавства. Тому частину питань було переадресовано до першого заступника Голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Володимира Баліна, який також взяв участь у нараді. Він, у свою чергу, розповів про кроки, які вживаються з метою удосконалення формату співпраці із перевізниками. Також Володимир Балін звернув увагу на керівну роль місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у питаннях координації роботи контролюючих органів.

Уважно вислухавши усі сторони, голова облдержадміністрації пообіцяв максимально сприяти рівному доступу суб’єктів господарювання до ринку автоперевезень, наголосивши також на рівності усіх перед законом.

— З кожним фактом упередженого ставлення до перевізника ми будемо розбиратися окремо. Проте усі перевізники Чернігівщини мають працювати виключно у правовому полі. Облдержадміністрація докладе максимум зусиль, аби забезпечити чіткі та прозорі механізми співпраці з перевізниками та навести порядок у сфері транспортних перевезень, - зазначив очільник області.

Останні новини Чернігівщини

"Рік 1991. Відлік незалежності України" – виставка у Держархіві області 10:55

Обласні заходи до 28-ї річниці незалежності України розпочалися 22 серпня з відкриття у Державному архіві області фотодокументальної виставки «Рік 1991. Відлік незалежності України».

Міський голова Прилук провела особистий прийом громадян

Міський голова Прилук провела особистий прийом громадян 10:53

Міський голова Ольга Попенко 21 серпня провела особистий прийом громадян.

Свята ти наша, батьківська земля

Свята ти наша, батьківська земля 10:17

В рамках святкування Дня Незалежності України відбулась святкова програма для людей літнього віку «Свята ти наша, батьківська земля» у сквері Гоголя.

Вже 18 чернігівських будинків переведені на нову систему збору сміття

Вже 18 чернігівських будинків переведені на нову систему збору сміття 09:59

Від 1 серпня в Чернігові у багатоквартирних будинках, які обслуговує комунальне підприємство «ЖЕК №10», почали заварювати внутрішні сміттєпроводи.

Влада та бізнес Чернігівщини готуються до бізнес-фесту

Влада та бізнес Чернігівщини готуються до бізнес-фесту 09:56

У першу неділю вересня підприємці відзначатимуть своє професійне свято.