Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 10:54:25

Вибори чи торги 2015 – результати круглого столу. ВІДЕО

16.06.2015   20:31Агенцiя

16 червня 2015 року в дискусійному клубі «Експертна думка» відбувся круглий стіл за участю представника Комітету виборців України в Чернігівській області, політичних експертів, громадських активістів та кандидата в народні депутати по 205 округу.

Сергій Мекшун, представник Комітету виборців України в Чернігівській області, повідомив, що наразі зареєстровано 14 кандидатів в депутати по 205 округу, з них тільки 5 місцевих. Також за спостереженнями КВУ бренд політичних партій відходить на другий план: більшість кандидатів – самовисуванці.

 

Однак, головною темою обговорення стали випадки підкупу виборців. Сергій Мекшун зазначив, що уже зараз виявлені факти підкупу гречкою, олією, цукром. «КВУ радить кандидатам відмовитися від такого ганебного явища, як підкуп», - зазначив представник Комітету виборців України та порекомендував після виборів відзвітувати перед виборцями про розмір своїх передвиборчих фондів та на що вони були витрачені.

Михайло Барбарич – єдиний кандидат в народні депутати, що взяв участь в засіданні круглого столу також засудив гречкосійство, відзначивши, що такі методи зазвичай використовують немісцеві кандидати. Учасник проміжних виборів відзначив, що головним орієнтиром для виборців мають бути програми кандидатів в нардепи, саме їх треба аналізувати та порівнювати.

З цим твердженням погоджується Олександр Рись: «Чернігівцям треба робити прагматичний вибір, дивлячись що ж доброго для міста та країни може зробити кандидат». У той же час Рись висловлює надію на зростання громадської та політичної освіченості жителів міста.

Брудні політичні технології, до котрих відноситься і гречкосійство, дискредитують весь виборчий процес, впевнені експерти. Уже зараз проміжні вибори є абсурдними, вважає Юрій Паперний: «Кандидати ще не зареєстровані, а уже воюють».

«Вибори по 205 округу дуже значимі для Чернігова, адже місто має багато проблем, котрі мають бути вирішені на законодавчому рівні», - резюмував Юрій Паперний.

 

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Прилук провела особистий прийом громадян

Міський голова Прилук провела особистий прийом громадян 10:53

Міський голова Ольга Попенко 21 серпня провела особистий прийом громадян.

Свята ти наша, батьківська земля

Свята ти наша, батьківська земля 10:17

В рамках святкування Дня Незалежності України відбулась святкова програма для людей літнього віку «Свята ти наша, батьківська земля» у сквері Гоголя.

Вже 18 чернігівських будинків переведені на нову систему збору сміття

Вже 18 чернігівських будинків переведені на нову систему збору сміття 09:59

Від 1 серпня в Чернігові у багатоквартирних будинках, які обслуговує комунальне підприємство «ЖЕК №10», почали заварювати внутрішні сміттєпроводи.

Влада та бізнес Чернігівщини готуються до бізнес-фесту

Влада та бізнес Чернігівщини готуються до бізнес-фесту 09:56

У першу неділю вересня підприємці відзначатимуть своє професійне свято.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:04

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 22 серпня до 8:00 23 серпня 2019 року.