Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 11:40:42

Чернігівську ТЕЦ влітку не будуть зупиняти

11.06.2015   14:19

Питання про можливість зупинки Чернігівської ТЕЦ знято. Про це журналістам під час прес-конференції повідомив генеральний директор ТОВ фірми "ТехНова" Олександр Корчинський.

За його словами, профільне міністерство прийняло рішення не зупиняти на літо ТЕЦ задля накопичення вугілля на опалювальний період. О. Корчинський зауважив, що зупинка б дуже болісно позначилася на роботі підприємства і призвела б до припинення надходжень грошей за надані послуги, зменшення обігових коштів. Він висловив вдячність керівництву ОДА та міському голові Олександру Соколову за участь у вирішенні проблемного для ТЕЦ питання.

"Нас не будуть зупиняти, а відтак, ми зможемо продовжити ремонти та закупівлю вугілля", - сказав О. Корчинський. Керівник підприємства зауважив, що ТЕЦ має діючі контракти, однак ведуться пошуки нових постачальників вугілля (зараз накопичено 54 тис. т. вугілля). Нині проводяться ремонти генеруючого обладнання та обладнання теплових мереж. "Відхилень від графіку підготовки до опалювального сезону немає. Докладемо усіх зусиль, щоб їх і не було", - підкреслив він.

Між тим, О. Корчинський зазначив, що занепокоєння у фахівців викликає різке зниження води у Десні (ТЕЦ використовує воду з річки для охолодження обладнання та виробництва пару). "Максимальний рівень падіння води спостерігався у серпні 2010 року, але нині тільки початок літа, а рівень води нижче", - зауважив він. Вихід із ситуації фахівець вбачає у запровадженні оборотного водоспоживання та у встановленні додаткового насосного обладнання. Також О. Корчинський висловив сподівання, що справдиться прогноз дощів, і рівень води у Десні підніметься.

Як повідомлялося раніше, 4 червня Чернігівський міський голова Олександр Соколов висловив занепокоєння можливістю зупинки місцевої ТЕЦ. Він надіслав відповідні листи з проханням не допустити цього до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови РНБО Олександра Турчинова і Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина.

Зокрема, у листах підкреслювалося, що зупинка роботи підприємства призведе до припинення надходження коштів на рахунки, що не дозволить виконати ремонтні і підготовчі роботи до опалювального сезону у повному обсязі, провести закупівлю вугілля. Крім того, ряд промислових підприємств Чернігова, в основі технологій виробництва яких лежить теплова енергія у вигляді пари, будуть змушені призупинити виробничий процес. Без роботи залишаться майже дві тисячі працівників обласного центру.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини