Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 17:57:54

Чернігівську ТЕЦ влітку не будуть зупиняти

11.06.2015   14:19

Питання про можливість зупинки Чернігівської ТЕЦ знято. Про це журналістам під час прес-конференції повідомив генеральний директор ТОВ фірми "ТехНова" Олександр Корчинський.

За його словами, профільне міністерство прийняло рішення не зупиняти на літо ТЕЦ задля накопичення вугілля на опалювальний період. О. Корчинський зауважив, що зупинка б дуже болісно позначилася на роботі підприємства і призвела б до припинення надходжень грошей за надані послуги, зменшення обігових коштів. Він висловив вдячність керівництву ОДА та міському голові Олександру Соколову за участь у вирішенні проблемного для ТЕЦ питання.

"Нас не будуть зупиняти, а відтак, ми зможемо продовжити ремонти та закупівлю вугілля", - сказав О. Корчинський. Керівник підприємства зауважив, що ТЕЦ має діючі контракти, однак ведуться пошуки нових постачальників вугілля (зараз накопичено 54 тис. т. вугілля). Нині проводяться ремонти генеруючого обладнання та обладнання теплових мереж. "Відхилень від графіку підготовки до опалювального сезону немає. Докладемо усіх зусиль, щоб їх і не було", - підкреслив він.

Між тим, О. Корчинський зазначив, що занепокоєння у фахівців викликає різке зниження води у Десні (ТЕЦ використовує воду з річки для охолодження обладнання та виробництва пару). "Максимальний рівень падіння води спостерігався у серпні 2010 року, але нині тільки початок літа, а рівень води нижче", - зауважив він. Вихід із ситуації фахівець вбачає у запровадженні оборотного водоспоживання та у встановленні додаткового насосного обладнання. Також О. Корчинський висловив сподівання, що справдиться прогноз дощів, і рівень води у Десні підніметься.

Як повідомлялося раніше, 4 червня Чернігівський міський голова Олександр Соколов висловив занепокоєння можливістю зупинки місцевої ТЕЦ. Він надіслав відповідні листи з проханням не допустити цього до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови РНБО Олександра Турчинова і Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина.

Зокрема, у листах підкреслювалося, що зупинка роботи підприємства призведе до припинення надходження коштів на рахунки, що не дозволить виконати ремонтні і підготовчі роботи до опалювального сезону у повному обсязі, провести закупівлю вугілля. Крім того, ряд промислових підприємств Чернігова, в основі технологій виробництва яких лежить теплова енергія у вигляді пари, будуть змушені призупинити виробничий процес. Без роботи залишаться майже дві тисячі працівників обласного центру.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини