Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 18:55:15

У Новгород-Сіверському районі планують створити 4 громади. ВІДЕО

11.06.2015   07:47

На засіданні за участі представників міської та районної влади було розглянуто проект перспективного плану об’єднання територіальних громад та ухвалено створення 4 громад Новгород-Сіверського району.

8 червня за участі представників міської та районної влади, сільських голів відбулось чергове засідання з розгляду проекту перспективного плану об'єднання спроможних територіальних громад. Були обговорені пріоритети, за якими має відбуватись об'єднання в територіальні громади. Отож, населені пункти, які захочуть утворити громаду, повинні знаходитись в радіусі дії адміністративного центру не більше як за 20 кілометрів. Ця зона може розширюватися до 30-35 кілометрів. Територія громади повинна бути єдина, без ніяких окремих вкраплень.

Павло Плотніков - заступник голови міської ради: "Основна ідея цього, це те, що швидка допомога або пожежна техніка повинні з центру цієї громади доїжджати до населеного пункту громади за час близько 30 хвилин. Ось тому і формується такий радіус, така площа цієї громади".

Найбільш бурхливо обговорювали фінансування територіальних громад, чи вистачить його, чи буде якась допомога з боку держави. Також залишається невідомою доля комунальних підприємств на селі, що буде з майном, яке знаходиться на балансі сільських рад - все це викликало неабияке занепокоєння серед деяких сільських голів. Згідно нової реформи, відбуватиметься укрупнення територій.

Олег Бондаренко - голова міської ради: "Всі ці громади, на які ми ділимо наш район, з’являються такі собі міні райони. Тобто якщо це Грем'яч, Орлівка, Чайкине, Новгород-Сіверський з’являється міні район, в якому буде свій соціальний захист, своя первинна медицина у вигляді фапу або дільничної лікарні, своя освіта, своя культура. Тобто вся та інфраструктура - це буде точна копія інфраструктури чи міськради чи району , яка зараз у нас є. Це буде вся інфраструктура в цьому адміністративному центрі, на які ми розділимо наші громади".

Наприкінці засідання було вирішено все ж таки направити проект перспективного плану на створення 4 територіальних громад по Новгород-Сіверському району.
Сергій Пунтус - міський голова: "На сьогоднішній день більш всього приємлива пропозиція - залишити 4 територіальні громади на території нашого міста і такий перспективний план запропонувати для його подальшого втілення в життя".

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини