Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 10:15:26

Микола Звєрєв у "бермудському трикутнику"

10.06.2015   08:06Агенцiя

«Я дійсно вирішив балотуватися. Це правда. У мене невикористані є дві відпустки, плюс по закону я маю право на відпустку. Тому я піду у відпустку, щоб провести передвиборчу кампанію. Щоб показати «парашутистам», що Чернігів є, що його не захопили. Ми не будемо перед олігархами на лапках бігати…», – так, ніби із-за плеча і обухом «садонув» сьогодні у коментарі «Високому Валу» чинний голова Чернігівської обласної радив Микола Звєрєв.

Микола Звєрєв

Микола Звєрєв

«Садонув» і не злякався, усвідомлюючи, що його публічну заяву про «парашутистів» одразу передадуть і навіть артистично продекламують з «розшифровками» і ґрунтовними коментарями там, «де нада»…

Звичайно, там, «де нада», таке самоуправство Миколи Звєрєва, яке зовсім недоречно «плутає карти», багатьом не сподобається. Партія «Батьківщина», скажімо, звичайно ж, не промине десь в можновладних кулуарах сатисфакціюватися: «А ми ж вам і раніше казали про Звєрєва…».

Втім, Микола Звєрєв не був би собою, аби не пішов «проти вітру». Тим паче, що йому таки треба йти… Бо осінь не за горами, і «вітер» все одно звіється…

Але давайте повернемось до алегоричних «парашутистів», які так розхвилювали Миколу Звєрєва, які хочуть «захопити Чернігів», але «ми не будемо на лапках бігати»…

Чи є у Миколи Звєрєва шанс не стати, як балеруну, «на лапки», а сісти поважно і неквапом у крісло Верховної Ради? Безумовно! Шанс завжди є. Інша річ - чи є реальна можливість? Адже залежить не тільки і не стільки від самого Звєрєва, скільки від багатьох чинників у «бермудському трикутнику» -- Чернігів-Київ-Дніпропетровськ…

Довибори у 205 виборчому окрузі ще не розпочались, а головних претендентів на Чернігівщині вже, здається, й діти знають. Але то тільки – завважте (!) -- претенденти, нехай навіть головні. Хто ж стане врешті депутатом – достеменно не знає поки ніхто. І якщо хтось рве на плечах камізельку та каже, що він-таки знає – так то - точно брехун. Бо не знає ніхто!

Через те і у Миколи Звєрєва є шанс!

А повертаючись до тих-таки «парашутистів», то тут самі собою просяться на ум художні аналогії. Мені чомусь одразу пригадався ще совєцький, нашумілий і пропагандистський фільм «А зорі здєсь тіхіє». Там -- про «ісконно руского героя». Той простакуватий на вигляд руський вуйко з вусами, що від махорки вижовкли, зі зграйкою жвавих дівок цілий німецький десант парашутистів «за ніс» туди-сюди лісом водив аж доки врешті-решт і «укокошив».

Сьогодні і вже, і в Чернігові, на Миколу Звєрєва «парашутистів» значно менше з неба впало. Проте вони реальні і реально тут «десантувались». І це – не художній і не ігровий фільм. Хоча ж бо і Микола Звєрєв – не актор театру і кіно. А відтак і Божі зорі – далі собі тихо мерехтять. Зіркам на небі байдуже хто тут, у Чернігові, за ким бігає, кого полює та хто зникає, власне, в політичному «бермудському трикутнику» без сліду. З небесної висоти – то таке нікчемне та марнотне, що -- «Ой!!!», сказали б моя бабця Уляна.


http://www.hvilya.com/news/mikola_zverev_u_bermudskomu_trikutniku/2015-06-09-6968

Останні новини Чернігівщини

Більше ворожих обстрілів чернігівського прикордоння: ситуація за минулу добу станом на ранок 6 липня

Більше ворожих обстрілів чернігівського прикордоння: ситуація за минулу добу станом на ранок 6 липня 09:52

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 6 липня 2022 року.

У чернігівських тролейбусах запрацює пересадковий квиток

У чернігівських тролейбусах запрацює пересадковий квиток 09:50

Із 7 липня у чернігівських тролейбусах впроваджується пересадковий квиток. Це дасть змогу користувачам громадського електротранспорту здійснювати пересадку на будь-який інший тролейбусний маршрут впродовж 30 хвилин.

В Україні створили платформу доказової інформації про здоров’я під час війни

В Україні створили платформу доказової інформації про здоров’я під час війни 08:48

Команда організації INSCIENCE за підтримки Світового банку та Швейцарії створила платформу “Бережи себе”, яка присвячена темі здоров’я під час війни.

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж

У Чернігові піротехніки ДСНС розміновують міський пляж "Золотий берег" 08:00

Впродовж 4-5 липня у Чернігові на міському пляжі "Золотий берег" водолази та сапери ДСНС провели обстеження берегової зони, прилеглої до пляжу місцевості та акваторії дна річки Десна на наявність боєприпасів, які можуть залишитись після масивних авіаційних та артилерійських обстрілів російськими військами.

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині

Переселенець з Луганщини знайшов роботу на Чернігівщині 07:54

Через повномасштабну війну в Україні чимало людей покинули рідні домівки і перебралися у порівняно безпечні населені пункти, подалі від постійних обстрілів. Перше, чого вони потребують – це житло і робота. Працевлаштуватись переселенцям допомагає служба зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини