Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 18:23:51

Березенко за енергоефективність та інформування населення про субсидії

06.06.2015   19:30Агенцiя

Раціональне споживання і субсидування високих тарифів державою дозволить чернігівцям повернутися до економічно обґрунтованих витрат на послуги ЖКГ. Про це заявив Сергій Березенко, голова Ради регіонального розвитку Чернігівщини, під час ознайомлення з результатами реалізації першої черги проекту енергоефективної реновації, що зараз активно впроваджується у Чернігівському колегіумі № 11.

«Ми повинні вийти на ту модель, за якою кожна сім'я буде почувати себе захищеною і не боятися страшних платіжок за комунальні послуги», - зазначив Сергій Березенко. На його думку, серед чернігівських домогосподарств повинні бути реалізовані програми економії енергоресурсів. «Давайте говорити городянам про те, що дбайливе використання енергоресурсів, відмова від практики безконтрольного споживання газу та перехід на альтернативні види палива - це, по-перше, дешевше. А по-друге, за умови наявності таких альтернативних видів палива на території України, матимемо можливість не йти з простягнутою рукою в ту ж Росію », - сказав політик. Він акцентував увагу на тому, що близько 40% споживаного і, відповідно, оплачуваного населенням тепла через відсутність мінімальних енергозберігаючих рішень, просто йде «в нікуди» (іншими словами, ми з вами «гріємо повітря»).

Окрім того, посадовець впевнений, що органи місцевого самоврядування повинні більше уваги приділяти процесу інформування населення щодо нових тарифів на послуги ЖКГ та відповідного субсидування. Про це Сергій Березенко заявиви в п'ятницю, 5 червня, на семінарі з енергоефективності, що проходив в облдержадміністрації. «Я б попросив більше говорити з людьми і пояснювати громадськості нюанси субсидування та регулювання тарифів у тих платіжках, які приходять жителям Чернігівщини. Тому що сьогодні, коли людина бачить цю цифру і зіставляє зі своєю заробітною платою, у неї опускаються руки», - сказав політик присутнім на заході представникам керівництва регіону. За його словами, недостатня інформованість громади про ініціативи та кроки, які впроваджуються Урядом по наданню субсидій, є однією з ключових проблем влади. «Можемо задіяти ті ж соціальні служби - щоб вони розповідали про ці платіжкі - скільки людина повинна реально заплатити, а яку суму компенсує держава», - підкреслив Сергій Березенко.

PR

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ