Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 07:12:21

Працівникам залізничної лікарні станції Чернігів виплачуватимуть заробітну плату з місцевого бюджету

06.06.2015   10:03

4 червня депутати Чернігівської міської ради прийняли рішення про фінансування державного закладу «Вузлова лікарня ст. Чернігів Південно-Західної залізниці» із місцевого бюджету, як це з 1 січня 2015 року передбачає Закон України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

Зокрема, з цією метою Чернігівська міськрада внесла доповнення до міського бюджету на 2015 рік, виділивши 1,5 млн грн. медичної субвенції на виплату заробітної плати працівникам лікарні.

Нагадаємо, що у травні цього року Господарський суд Чернігівської області зобов’язав міську раду прийняти залізничну лікарню станції Чернігів у комунальну власність.
В інших  населених пунктах України 73 залізничні медичні заклади залізничного транспорту з 1 січня 2015 року отримують фінансування з місцевих бюджетів, як це визначено Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».
 

Довідково:
Майновий комплекс лікарні складається з будівлі лікарні, поліклініки, харчоблоку, зубопротезної лабораторії, котельні та інших об'єктів,  балансовою вартістю понад 1,9 млн грн.
Більшість пацієнтів вузлової лікарні ст. Чернігів – це мешканці міста. Із 4547 осіб, які в ній обслуговуються, 2242 – чернігівці.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини