Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 04:39:43

Об’єднання громад дозволить акумулювати кошти на реалізацію великих інфраструктурних проектів

06.06.2015   09:57Агенцiя

Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Чернігівської області.

«Ми повинні чітко усвідомити настав час діяти: зменшити споживання газу, скоротити свої витрати та зменшити залежність від російського газу», - сказав Геннадій Зубко.

За його словами, територіальні громади, місцеві муніципалітети, ОСББ повинні активізувати впровадження  енергоефективних заходів.

Віце-прем’єр-міністр України наголосив, що з проведенням бюджетної децентралізації місцеві громади отримали більші можливості для проведення не лише енергоефективних заходів, а й для реалізації інших проектів розвитку своїх територій.

«Вперше рішення про використання  коштів з Державного фону регіонального розвитку будуть прийматись саме місцевою владою, - наголосив він. – Для цього потрібно сформувати і затвердити перспективний план розвитку області».

«Сьогодні у Чернігова є конкретний шанс отримати додаткову тролейбусну лінію. Міською владою вже закладена до бюджету частина фінансування – 8 млн. грн., потрібні іще 10 млн. грн. Є кошти,  закладені у Державному фонді регіонального розвитку, які Чернігівщина може використовувати на фінансування своїх проектів. Це близько 101 млн. грн.», - сказав Геннадій Зубко.

«Аби їх отримати потрібна дуже проста річ – проголосувати та прийняти перспективний план розвитку області, показати як Чернігівщина має розвиватися. Ці кошти можуть бути отримані і спрямовані, в тому числі, на монтаж додаткової тролейбусної лінії», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

Геннадій Зубко зауважив, що Чернігів перший виступив з проектом по розбудові тролейбусної лінії. «Однак за прикладом вашого міста, Житомир в цьому році також буде реалізувати такий самий проект – проведення додаткової тролейбусної лінії у новий житловий мікрорайон», - повідомив він.

«Але різниця в тому, що Житомирська обласна рада вже проголосувала за прийняття перспективного плану розвитку і, відповідно, отримає кошти на реалізацію цього проекту із Державного фонду регіонально розвитку», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр України.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини