Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 14:26:53

7-9 червня до Чернігова завітає делегація з міста-партнера Огре

06.06.2015   09:55

Про основні аспекти офіційного візиту делегації міста-партнера Огре (Республіка Латвія) до м. Чернігів йшлося сьогодні на нараді під керівництвом заступника міського голови-керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова.

У нараді взяли участь представники відповідних структурних підрозділів міської ради. Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко ознайомив присутніх з тематикою зустрічі.

Зокрема:
1 – реабілітація дітей із сімей, постраждалих в результаті військових дій у зоні АТО;
2 – розвиток підприємництва, можливі контакти з місцевими підприємцями;
3 – культурне співробітництво, туризм; організація інформаційного туру для представників туристичної галузі Республіки Латвія;
4 – обмін досвідом в галузі освіти, в тому числі, з питань енергозбереження.

У складі делегації прибувають:
Артурс Мангуліс – голова думи Огрського крайового самоврядування;
Егілс Хелманіс – заступник голови думи Огрського крайового самоврядування з питань народного господарства, спорту та туризму;
Петеріс Димантс – виконавчий директор Огрського крайового самоврядування;
Дана Барбале – директор Адміністративного департаменту Центральної адміністрації Огрського крайового самоврядування.

8 червня о 9.00 відбудеться зустріч іноземних гостей з керівництвом Чернігівської міської ради. У зустрічі запланована участь Почесного консула Республіки Латвія в Україні Олени Вишнякової.

За інформацією управління стратегічного розвитку міста та туризму делегація відвідає лікарняні заклади міста. Програмою передбачені оглядові екскурсії містом, відвідання об'єктів туристичної інфраструктури.

9 червня о 9.00 за підсумками візиту делегації буде проведено брифінг за участю Чернігівського міського голови Олександра Соколова та голови думи Огрського крайового самоврядування Артура Мангуліса у готелі "Придеснянський".

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.