Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 08:58:51

7-9 червня до Чернігова завітає делегація з міста-партнера Огре

06.06.2015   09:55

Про основні аспекти офіційного візиту делегації міста-партнера Огре (Республіка Латвія) до м. Чернігів йшлося сьогодні на нараді під керівництвом заступника міського голови-керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова.

У нараді взяли участь представники відповідних структурних підрозділів міської ради. Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко ознайомив присутніх з тематикою зустрічі.

Зокрема:
1 – реабілітація дітей із сімей, постраждалих в результаті військових дій у зоні АТО;
2 – розвиток підприємництва, можливі контакти з місцевими підприємцями;
3 – культурне співробітництво, туризм; організація інформаційного туру для представників туристичної галузі Республіки Латвія;
4 – обмін досвідом в галузі освіти, в тому числі, з питань енергозбереження.

У складі делегації прибувають:
Артурс Мангуліс – голова думи Огрського крайового самоврядування;
Егілс Хелманіс – заступник голови думи Огрського крайового самоврядування з питань народного господарства, спорту та туризму;
Петеріс Димантс – виконавчий директор Огрського крайового самоврядування;
Дана Барбале – директор Адміністративного департаменту Центральної адміністрації Огрського крайового самоврядування.

8 червня о 9.00 відбудеться зустріч іноземних гостей з керівництвом Чернігівської міської ради. У зустрічі запланована участь Почесного консула Республіки Латвія в Україні Олени Вишнякової.

За інформацією управління стратегічного розвитку міста та туризму делегація відвідає лікарняні заклади міста. Програмою передбачені оглядові екскурсії містом, відвідання об'єктів туристичної інфраструктури.

9 червня о 9.00 за підсумками візиту делегації буде проведено брифінг за участю Чернігівського міського голови Олександра Соколова та голови думи Огрського крайового самоврядування Артура Мангуліса у готелі "Придеснянський".

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.