7-9 червня до Чернігова завітає делегація з міста-партнера Огре
Про основні аспекти офіційного візиту делегації міста-партнера Огре (Республіка Латвія) до м. Чернігів йшлося сьогодні на нараді під керівництвом заступника міського голови-керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова.
![](/uploads/9856-m.jpg)
У нараді взяли участь представники відповідних структурних підрозділів міської ради. Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко ознайомив присутніх з тематикою зустрічі.
Зокрема:
1 – реабілітація дітей із сімей, постраждалих в результаті військових дій у зоні АТО;
2 – розвиток підприємництва, можливі контакти з місцевими підприємцями;
3 – культурне співробітництво, туризм; організація інформаційного туру для представників туристичної галузі Республіки Латвія;
4 – обмін досвідом в галузі освіти, в тому числі, з питань енергозбереження.
У складі делегації прибувають:
Артурс Мангуліс – голова думи Огрського крайового самоврядування;
Егілс Хелманіс – заступник голови думи Огрського крайового самоврядування з питань народного господарства, спорту та туризму;
Петеріс Димантс – виконавчий директор Огрського крайового самоврядування;
Дана Барбале – директор Адміністративного департаменту Центральної адміністрації Огрського крайового самоврядування.
8 червня о 9.00 відбудеться зустріч іноземних гостей з керівництвом Чернігівської міської ради. У зустрічі запланована участь Почесного консула Республіки Латвія в Україні Олени Вишнякової.
За інформацією управління стратегічного розвитку міста та туризму делегація відвідає лікарняні заклади міста. Програмою передбачені оглядові екскурсії містом, відвідання об'єктів туристичної інфраструктури.
9 червня о 9.00 за підсумками візиту делегації буде проведено брифінг за участю Чернігівського міського голови Олександра Соколова та голови думи Огрського крайового самоврядування Артура Мангуліса у готелі "Придеснянський".
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.