Житлові субсидії в області отримали понад 6 тисяч сімей
В області розпочата робота по наданню житлових субсидій громадянам за спрощеним порядком з 1 травня 2015 року, повідомляє Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.
Станом на 29.05.2015 за призначенням житлової субсидії за новим порядком до управлінь соціального захисту населення області звернулось майже 29 тисяч сімей, в роботі знаходиться 68 тисяч справ. До Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби та організацій постачальників послуг надіслано більше 64 тисяч запитів. Призначено субсидію понад 9 тисяч сімей.
З метою максимального охоплення населення житловими субсидіями в області постійно проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота щодо порядку їх надання.
Зокрема, при проведенні роз'яснювальної роботи особлива увага звертається на те, що призначення житлових субсидій відбуватиметься на підставі задекларованих заявником даних. В зв'язку з чим, надаються ґрунтовні роз'яснення щодо поряду заповнення всіх граф у заяві та декларації.
Під час роз'яснювальної роботи громадян попереджують про відповідальність у разі подання неповних чи недостовірних відомостей про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. А саме, що у такому випадку може бути відмовлено у призначенні субсидії або припинено її надання і заявникам необхідно повернути надміру нараховані (виплачені) суми субсидії у подвійному розмірі.
У разі виникнення питання щодо порядку заповнення зазначених документів за допомогою громадяни можуть звернутись до управління соціального захисту населення за місцем реєстраціє, або ж отримати таку консультацію по телефону. Роз'яснювальна робота продовжується.
Питання надання населенню житлових субсидій знаходиться на постійному контролі у Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression