Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 02:20:58

Громадський комітет соціального захисту населення провів своє перше засідання

04.06.2015   08:39Агенцiя

3 червня відбулося перше засідання Громадського комітету соціального захисту населення, який було створено на минулому тижні тимчасовою контрольною комісією обласної ради з дотримання гарантій і прав громадян на своєчасне отримання державних житлових субсидій та вивчення законності підвищення тарифів на комунальні послуги.

Участь у роботі громадського комітету взяли заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, члени комітету – депутат обласної ради Василь Куліда, громадські активісти - Олег Васик та Андрій Глаба, керівник територіального форуму профспілкових організацій Чернігівської області Сергій Павленко та інші.

Провів засідання член тимчасової контрольної комісії, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур.

Відповідно до порядку денного учасники заходу обговорили організаційні аспекти роботи Громадського комітету, визначились щодо бажаних напрямків діяльності кожного його члена, напрацювали відповідні пропозиції тимчасовій контрольній комісії обласної ради, проведення якої заплановано на 10 червня 2015 року.

В тому числі, розглядалося питання роботи із зверненнями громадян та надання їм практичної допомоги, забезпечення гарантій отримання субсидій, проведення роз'яснювальної роботи серед населення області, створення громадської приймальні Комітету та налагодження співпраці з місцевими і державними органами влади.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини