Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 16:19:34

Представлено голову Сосницької районної державної адміністрації

03.06.2015   07:25

Згідно з розпорядженням Президента України від 26 травня 2015 року №573/2015-рп виконавчу владу району очолив Валентин Очередько.

2 червня перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич представив його активу району та привітав з призначенням на посаду голови Сосницької районної державної адміністрації.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник голови облдержадміністрації звернув увагу на декілька питань над якими необхідно працювати. Це, перш за все, це мінімізація ризиків сьогодення, впровадження реформ та формування сприятливого інвестиційного клімату в районі. Важливими напрямками роботи є соціальний захист, медичне та психологічне забезпечення учасників АТО та їх подальше працевлаштування, допомога людям при заповненні бланків на отримання субсидії, інформаційна підтримка децентралізації влади та проведення адміністративно-територіальної реформи, розвиток підприємництва та бізнесу, розробка проектів програм економічного розвитку.

Валентин Очередько у свою чергу зазначив, що готовий до впровадження реформ. Також голова районної державної адміністрації наголосив на налагодженні тісної співпраці з районною радою.

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.