Після перегляду футболу на Красній площі невідомі обмалювали півЧернігова. ФОТО
Проти ймовірного кандидата по 205 округу Геннадія Корбана почали використовувати брудні виборчі технології.
Це класична брудна передвиборча технологія, коли від імені кандидати роблять написи на будівлях, намагаючись таким чином дискредитувати політика. Про це інформує інтернет-видання ПіК.
Як відомо, вчора, 27 травня, Корбан організував перегляд футбольного матчу на Красній площі міста. На перегляд матчу прийша велика кількість вболівальників.
Проте, сьогодні, 28 травня, зранку, чернігівці мали змогу побачити «наслідки футболу».
Майже півміста були обмальовані чорною фарбою з надписами «Дніпро-чемпіон, Гена-депутат!», «Корбан прийдет – проядок наведет» та «Корбан наш депутат!».




Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression