Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 04:54:54

Березенко: Головне, щоб наші військові повернулись живими

25.05.2015   17:30Агенцiя

Матеріально-технічне забезпечення військових – важливе, але головне для нас, щоб вони повернулися із АТО живими. Про це заявив Сергій Березенко, голова Ради регіонального розвитку Чернігівської області, у 169-му навчальному центрі «Десна».

Метою його незапланованого візиту була перевірка інформації, що нещодавно була поширена на одному з національних каналів щодо поганого харчування та неякісної підготовки мобілізованих бійців у «Десні».

Після спілкування з командуванням навчального центру «Десна», Березенко зазначив, що вони обговорили наявні проблеми та домовилися, як їх розв’язати. «Ми уже організували сьогодні навчання снайперів. Хлопці також просили привезти інструкторів із тактики ведення бою. Матеріально-технічне забезпечення військових – важливе, але головне для нас, щоб  вони повернулися із АТО живими. Ми, зі свого боку, зробимо все, щоб вони мали змогу якісно підготуватися до служби в зоні АТО», - наголосив Сергій Березенко.

Також разом з активістами Єдиного волонтерського центру Чернігова Сергій Березенко зустрівся з мобілізованими чернігівцями, які незабаром вирушать на службу в зону АТО.
«Сьогодні спілкувався з хлопцями. Танкістам потрібні робочі роби для ремонту техніки. Усім потрібні тактичні окуляри, каримати і спальники, тактичні аптечки, «дихаючі» берци. Гадаю, їм будуть у нагоді додаткові комплекти форми та бандани», - сказав Березенко.

Нагадаємо, 7 травня під час зустрічі в Єдиному волонтерському центрі Сергій Березенко обіцяв активістам, які підтримують армію, співпрацювати. Нинішня зустріч з чернігівськими військовими відбулася на виконання цих домовленостей.

PR

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.