Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 18:12:51

Відкрито приймальню Ради регіонального розвитку. ВІДЕО

23.05.2015   09:36Агенцiя

22 травня у Чернігові офіційно відкрито приймальню Ради регіонального розвитку.

У заході взяли участь відповідальний від Адміністрації Президента за область, керівник Державного управління справами Сергій Березенко та перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич.

Як наголосив Сергій Березенко, приймальня відкрита виключно для реальної роботи, до якої залучатимуться небайдужі до майбутнього Чернігівщини люди.

За його словами, зараз головне – детально проаналізувати проблеми кожної галузі, щоб закласти підвалини їх економічного стимулювання на наступний рік.

Він також повідомив, що одним з наступних кроків стане остаточне формування Ради регіонального розвитку області, яку очолює голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч. До її складу планується включити міських голів міст обласного значення та голів райдержадміністрацій.

— За цих умов ми матимемо більш глибокий зріз того, що відбувається в області та зможемо ретранслювати думку громади до центральних органів влади.

Наша мета – вийти на якісно новий рівень розвитку регіону, - зазначив Сергій Березенко.

Відповідальний від Адміністрації Президента за область також висловив переконання, що система вивчення проблематики і потенціалу області через проведення «круглих столів» та безпосереднього спілкування з громадськістю дасть позитивні результати. У цьому він сподівається на підтримку обласної та міської влади.


Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.