Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 січня, 20:22:02

Презентовано проекти інфраструктурного розвитку Чернігова

23.05.2015   08:43

У рамках робочої поїздки Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та відповідальний від Адміністрації Президента за область, керівник Державного управління справами Сергій Березенко, розглянули проекти з питань інфраструктурного розвитку міста Чернігова.

Проекти презентував міський голова Олександр Соколов. До заходу також долучилися перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, голова обласної ради Микола Звєрєв, керівники установ та організацій міста, представники бізнесу, перевізники.

Під час обговорення акцентовано увагу на основних проблемах інфраструктури міста.

Найбільш вагомими для реалізації міський голова назвав три проекти. Це, зокрема, капітальний ремонт вулиці Шевченка на ділянці 2,7 км, будівництво тролейбусної лінії по вул. 50 років ВЛКСМ та будівництво дороги з вул. Щорса до мікрорайону Шерстянка.

За словами О.Соколова, роботу над проектами фахівці міської ради розпочали кілька років тому. "Втілення їх має важливе значення для мешканців обласного центру Чернігівщини, однак профінансувати у повному обсязі з міського бюджету ми, на жаль, у сьогоднішніх умовах не спроможні", - констатував він. Вартість кожного з проектів коливається від 14,7 до 46,5 млн грн.

Серед запропонованих до реалізації проектів міністр інфраструктури назвав саме капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка. "Міністерство інфраструктури приймає цей проект", - сказав він. Також А.Пивоварський звернувся до міського голови надати усю необхідну документацію. Реалізація інших проектів, на його переконання, потребуватиме більшого часу та співфінансування із місцевим бюджетом.

Адже вулиця Шевченка у Чернігові є магістральною і має державне значення, суміщається із дорогами міжнародного і регіонального значення.Капітальний ремонт ділянки, визначеної проектом, не виконувався майже 30 років, тоді як згідно з чинними нормативами, він повинен проводитися через кожні 8-10 років.

Згідно з проектом, ремонт однієї з головних магістралей обласного центру має бути виконаний на ділянці 2,7 км, що становить 40% її загальної протяжності. Вартість робіт 14,7 млн грн.

Робочий проект передбачає ремонт дорожнього покриття, ремонт тротуарів та з’їздів (їх налічується 27), встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, впорядкування прилеглої зеленої зони.

Під час спілкування з пресою, яке відбулося після презентації, Андрій Пивоварський зазначив, що реалізація більшості проектів розпочнеться згодом. Для впровадження деяких із них необхідно налагодити співпрацю із місцевим автозаводом. Також він повідомив про вирішення проблеми із виплатою заробітної плати працівникам вузлової лікарні Південно-Західної залізниці.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 60 нових випадків COVID-19

Виявлено 60 нових випадків COVID-19 16:33

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 січня в області зафіксовано 60 нових випадків COVID-19.

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими

Патрульні виявили автомобіль із номерами, які можуть бути підробленими 15:35

Опівночі на вулиці Генерала Бєлова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Ford Sierra. Як з’ясувалося, за кермом перебував 20-річний чернігівець.

Служба судової охорони Чернігівщини і

Служба судової охорони Чернігівщини і "Чернігівська політехніка" підписали Меморандум про співробітництво 15:28

Начальник ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак і ректор Національного університету "Чернігівська політехніка" Олег Новомлинець підписали Меморандум про співробітництво.

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію 12:50

Команда ULEAD Чернігівський регіональний офіс провела онлайн консультацію «Перші кроки. Реорганізація рад, що припиняються» для фахівців Понорницька ОТГ.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують.

Посилений карантин добігає кінця. Продовжувати його не планують. 12:40

Що чекає на українців з 25 січня і які обмеження діятимуть.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини