Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 19:48:39

У Чернігові квартплата влітку не підвищиться – міський голова

20.05.2015   07:41

У Чернігові цього літа виконком міської ради не буде переглядати вартість послуг з утримання будинків і прибудинкових територій. Про це 19 травня повідомив міський голова Олександр Соколов за підсумками засідання виконавчого комітету міської ради.

За його словами, у І кварталі вдалося досягти перевиконання надходжень до міського бюджету. "Є можливість переглянути підвищення видатків на окремі галузі", - сказав він.

Міський голова запевнив, що виконавчий комітет міськради цього літа не буде підвищувати вартість послуг з обслуговування будинків і прибудинкових територій. "Місто має відповідати у межах своїх повноважень. Ми маємо бути реалістами і розуміти, якщо громадяни не матимуть коштів, вони взагалі не сплачуватимуть ні за які послуги, що спричинить кризу неплатежів", - пояснив О.Соколов.

Водночас, керівник міста зазначив, що різниця у вартості тарифів між існуючими та реальними комунальним підприємствам буде компенсуватися із міського бюджету.

За результатами січня-березня до загального і спеціального фонду міського бюджету Чернігова надійшло майже 325 млн грн., що становить 110% уточнених призначень.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.