Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 11:45:30

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму

17.02.2012   08:37

16 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, яке провів її голова Іван Чаус.

Іван Чаус

Іван Чаус

Депутати розглянули два питання порядку денного – “Про стан матеріально-спортивної бази у Менському, Сосницькому, Новгород-Сіверському та Семенівському районах” та “Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл”.

З інформацією з першого питання виступили спортивні керівники вищеназваних районів. Основний лейтмотив їх доповідей: відповідна і належна робота з реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту, фізичного виховання учнівської та студентської молоді у районах проводиться, вживаються заходи щодо створення необхідних умов для задоволення потреб населення у зміцненні здоров’я, фізичного та духовного розвитку, впровадження ефективних форм та методів фізкультурно-оздоровчої діяльності.

Один з напрямків такої діяльності полягає в необхідності поліпшення існуючої матеріально-технічної спортивної бази, яка нині багато в чому незадовільна. Виступаючі, зокрема, розповіли про недостатню кількість якісно обладнаних багатофункціональних ігрових спортивних майданчиків зі штучним покриттям, брак сучасних вуличних майданчиків із тренажерним обладнанням та спортивного інвентаря і обладнання, яке у переважній більшості застаріле. Після обговорення питання порядку денного постійна комісія обласної ради прийняла відповідні рекомендації.

Про роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл депутатів проінформували заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Анісовець, голова обласної організації ФСТ “Колос” Володимир Примак, начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту комітету з фізичного виховання та спорту управління освіти і науки ОДА Анатолій Скрипченко та керівники обласних ДЮСШ.

Зазначалося, що діяльність педагогічно-тренерських колективів дитячо-юнацьких спортивних шкіл спрямована на пошук, розвиток та підтримку обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації здібностей дітей, повноцінного оздоровлення і загартування, формування здорового способу. В той же час виступи не були позбавлені самокритики. Наголошувалося на недостатності впровадження і застосування інноваційних технологій, проходження курсів підвищення кваліфікації адміністрацією та тренерами шкіл, необхідності удосконалення роботи з набору учнів-спортсменів.

Після обговорення члени постійної комісії дійшли висновку, що роботу обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл слід пожвавити, і прийняли рекомендації до обласної державної адміністрації, зокрема, щодо вивчення питання можливості відкриття на базі одного із навчальних закладів Чернігова спортивного інтернату, а також – обласного спортивно-оздоровчого табору на базі Щорського районного оздоровчого табору.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові змінюють час продажу алкоголю в магазинах та закладах громадського харчування 10:39

У Чернігові змінили час обмеження реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

1квітня - цей день в Україні та у світі

1квітня - цей день в Україні та у світі 09:06

ДЕНЬ 402 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 402 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини