Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 08:51:48

Леонід Сахневич: Першочергове завдання влади на місцях - робити все можливе, щоб громадяни почували себе захищеними

06.05.2015   08:27

Згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 21 квітня 2015 року районом залишився керувати Сергій Деденко. 5 травня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич представив його активу Семенівського району, а також звернув увагу на актуальні питання соціально-економічного розвитку району. Перший заступник голови облдержадміністрації окреслив низку першочергових завдань, на вирішенні яких необхідно зосередитися керівнику району.

- Зараз у нашої держави дуже складний період, проходять воєнні дії на сході України. Ми повинні мобілізувати всі ресурси для захисту держави. Першочергове завдання влади на місцях - робити все можливе, щоб громадяни нашої держави почували себе захищеними, - зазначив Леонід Сахневич.

Він також зупинився на проведенні наступної хвилі мобілізації, соціальному захисті, медичній та психологічній допомозі демобілізованим учасникам АТО та їх працевлаштуванні, проведенні роз’яснювальної роботи серед територіальних громад на шляху до децентралізації влади.

Звернув увагу перший заступник голови облдержадміністрації на необхідності продовження інформаційної підтримки оформлення субсидії та надання допомоги людям похилого віку при заповненні документів на її отримання. Не менш актуальним, на його переконання, є розробка проектів економічного розвитку району, підтримки підприємництва та бізнесу.

У свою чергу голова районної державної адміністрації Сергій Деденко подякував Президенту України Петру Порошенку, керівництву області за довіру та зазначив: — Я працював і працюю тільки на користь громади.

Він також наголосив, що потрібно продовжувати впроваджувати розпочаті в Україні реформи, працювати над подальшим розвитком промислових, сільськогосподарських підприємств та створенням нових робочих місць.

Останні новини Чернігівщини

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини