Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 22:06:36

Виконком міськради розглянув ряд важливих питань

18.10.2011   17:44

Про хід виконання рішення Чернігівської міської ради від 2 лютого 2009 року “Про Програму удосконалення системи організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова на 2009 – 2011 роки” йшлося 17 жовтня на засіданні виконкому Чернігівської міської ради.

З доповіддю про організацію харчування дітей у навчальних закладах міста виступив начальник управління освіти Володимир Купріяненко. За його словами, відповідно до рішення виконкому міськради з 1 вересня 2011 року вартість харчування учнів зросла і становить:
для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів – до 3 грн. 45 коп.(сніданок);
для учнів 5-12 класів, а також учнів 1-4 класів, які звільнені від плати за харчування – до 5 грн. 50 коп. (сніданок),
вартість обіду для учнів, які відвідують групи продовженого дня – 6 грн. 00 коп..

Щорічно на організацію безкоштовного харчування учнів передбачаються відповідні суми у міському бюджеті:
2009 р. – 3,9 млн. грн.,
2010 р. – 4,7 млн. грн.,
2011 р. (9 міс.) – 4,2 млн. грн.

У рамках реалізації Програми в поточному році з міського бюджету спрямовано 250 тис.грн. на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів: придбано електричні котли, пекарські шафи, електрокип’ятильники, холодильні шафи та інше необхідне для роботи обладнання.

Як зазначив секретар міськради Олег Шеремет, вкрай важливою є роз’яснювальна робота з учнями та їх батьками, адже раціональне харчування дітей шкільного віку є визначальним фактором у збереженні їхнього здоров’я та забезпечення правильного розвитку. Він також наголосив, що особлива увага має бути приділена хачуванню діти соціально вразливих категорій.

Виконком міськради доручив управлінню освіти та комунальному підприємству “Шкільне” міської ради вжити заходів щодо збільшення рівня охоплення гарячим харчуванням дітей шкільного віку. Наразі цей показник у молодших класах становить понад 86%, ситуація ж зі старшими класами значно складніша.

Про хід виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” у Чернігівській міській раді звітувала начальник відділу зв’язків з громадськістю міської ради Ірина Соломаха.

За її словами, на виконання даного закону в Чернігівській міській раді було прийнято відповідне розпорядження міського голови, яким затверджено Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є міська рада, Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, визначено особу, відповідальну за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації у міській раді. Цим же розпорядженням функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації у міській раді покладено на відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Чернігівська міська рада, а також форму запиту на інформацію було своєчасно оприлюднено у газеті “Чернігівські відомості” та на офіційному веб-порталі міської ради.

На сьогодні на офіційному веб-порталі міської ради функціонує окремий розділ “Публічна інформація”, де містяться рубрики “Система обліку”, “Проекти рішень міської ради”, “Плани засідань виконкому” та “Містобудівна документація”.

За період, відколи вказаний вище Закон набрав чинності, і до 12 жовтня 2011 року включно до Чернігівської міської ради надійшло 77 запитів на інформацію, з яких 40 від підприємств, установ та організацій, 37 – від громадян.

Із загальної кількості отриманих звернень переважна більшість відносяться до компетенції трьох структурних підрозділів:
управління архітектури та містобудування (16 звернень);
управління земельних ресурсів (14 звернень);
управління житлово-комунального господарства (12 звернень).

І.Соломаха підкреслила, що жодного разу не виникало проблем із порушенням строків, всі відповіді на запити були надані у встановлені законодавством терміни. Причому відповіді на запити надавалися на прохання запитувачів як у письмовому, так і в електронному вигляді.

Загальному відділу та відділу зв’язків з громадськістю міськради доручено здійснювати дієвий контроль за своєчасністю і повнотою надання відповідей на інформаційні запити.

Також виконком заслухав звіт заступника міського голови – начальника фінансового управління міськради Віктора Бистрота про виконання міського бюджету за 9 місяців 2011 року. Отже, звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2011 року затверджено:

за доходами в сумі 627 818 051,18 грн., у тому числі за доходами загального фонду міського бюджету в сумі 524 193 436,22 грн. та за доходами спеціального фонду міського бюджету в сумі 103 624 614,96 грн.;

за видатками в сумі 615 162 470,53 грн., у тому числі за видатками загального фонду міського бюджету в сумі 525 313 883,48 грн. та за видатками спеціального фонду міського бюджету в сумі 89 848 587,05 грн.;

за кредитуванням у сумі -38 277,98 грн., у тому числі за кредитуванням спеціального фонду міського бюджету в сумі -38 277,98 грн.

Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2011 року буде подано на розгляд сесії міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.