Шефи в погонах подарували черешневий садочок
Сівробітники Управління державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області завітали до вихованців Черешенської школи-інтернату у Коропському районі.

Представники державної служби охорони вирішили взяти під свій патронат без малого 2 сотні дітей. Керівник підрозділу ДСО підполковник міліції Іван Списовський разом із своїми заступниками ознайомився з умовами навчання та проживання дітлахів. Директор закладу Олена Лагошна провела для гостей коротеньку екскурсію територією закладу.
Треба зазначити, що вік вихованців школи-інтернату від 3 до 17 років. На оглядини міліцейські шефи приїхали не з пустими руками – кожна дитина отримала свою частку солодощів та фруктів. І хоча діти повністю забезпечені державою харчуванням, одягом та увагою вихователів, малеча завжди радо зустрічає дорослих. Частина вихованців закладу сироти, які дуже чутливо ставляться до щирих сердечних усмішок та дружніх обіймів.
Саме тому міліцейські шефи спочатку подарували дітлахам разом із солодощами телевізор, а коли почали шукати поглядом у селі Черешеньки черешневий садочок, не побачили його. Так народилася ідея разом з вихованцями посадити сад, за яким би доглядали і діти, і міліціонери. Шефи привезли деревця саме морозостійких сортів, аби ті витримали суворі зимові морози.
Пліч-о-пліч міліціонери і школярі підготували ділянку, викопали лунки і висадили деревця. І доки теперішні першачки почують останній шкільний дзвоник, вони вже встигнуть досхочу наїстися запашних солодких черешень. Віриться, що школярі обов’язково згадають тих, з ким вони разом садили ці дерева і зробили таку добру корисну справу.
Директор школи Олена Лагошна висловила сподівання, що шефи в погонах стануть гідним прикладом для маленьких українців, допоможуть їм зробити правильний життєвий вибір і просто стануть щирими друзями і помічниками.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).