Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:43:27

Шефи в погонах подарували черешневий садочок

18.10.2011   17:41

Сівробітники Управління державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області завітали до вихованців Черешенської школи-інтернату у Коропському районі.

Представники державної служби охорони вирішили взяти під свій патронат без малого 2 сотні дітей. Керівник підрозділу ДСО підполковник міліції Іван Списовський разом із своїми заступниками ознайомився з умовами навчання та проживання дітлахів. Директор закладу Олена Лагошна провела для гостей коротеньку екскурсію територією закладу.

Треба зазначити, що вік вихованців школи-інтернату від 3 до 17 років. На оглядини міліцейські шефи приїхали не з пустими руками – кожна дитина отримала свою частку солодощів та фруктів. І хоча діти повністю забезпечені державою харчуванням, одягом та увагою вихователів, малеча завжди радо зустрічає дорослих. Частина вихованців закладу сироти, які дуже чутливо ставляться до щирих сердечних усмішок та дружніх обіймів.

Саме тому міліцейські шефи спочатку подарували дітлахам разом із солодощами телевізор, а коли почали шукати поглядом у селі Черешеньки черешневий садочок, не побачили його. Так народилася ідея разом з вихованцями посадити сад, за яким би доглядали і діти, і міліціонери. Шефи привезли деревця саме морозостійких сортів, аби ті витримали суворі зимові морози.

Пліч-о-пліч міліціонери і школярі підготували ділянку, викопали лунки і висадили деревця. І доки теперішні першачки почують останній шкільний дзвоник, вони вже встигнуть досхочу наїстися запашних солодких черешень. Віриться, що школярі обов’язково згадають тих, з ким вони разом садили ці дерева і зробили таку добру корисну справу.

Директор школи Олена Лагошна висловила сподівання, що шефи в погонах стануть гідним прикладом для маленьких українців, допоможуть їм зробити правильний життєвий вибір і просто стануть щирими друзями і помічниками.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.