Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:26:09

Російські медійники активно піарять Чернігів, або Знущання над своїми ж

29.04.2015   17:26Агенцiя

Російських ветеранів привітали банером із зображенням німецьких пілотів. Фото Михайла Голуба, повідомляє Час Чернігівський.

Українці розібралися у своїй «рідні», хоча і надзвичайно дорогою ціною. Більше того, ми нарешті почали розуміти власну автентичність та знайшли оті гальма, що не давали зробити цього раніше. Проте країні-агресору така раптова самосвідомість зовсім не на руку. І вона робить спроби з цим боротися. Та з кожною спробою брехня Росії стає ще більш недолугою.

У час активної декомунізації та перед травневими святами чернігівська «Жіноча сотня самооборони» оголосила акцію «Нагодуй комуніста». У ній передбачена винагорода харчами за здачу комуністичної символіки. За прапор — продуктовий набір: кілограм гречки, рису, цукру та пляшка олії, за георгіївську стрічку — буханець хліба. Зібране активісти планують передати до музею.

У місті на ідею відреагували спокійно. Багато хто вважає це шансом для самих комуністів довести, що вони не наскрізь «смугасті» і, як то кажуть, уже давно стали на шлях істинний.

Прокоментував ідею у соцмережах і представник Єдиного волонтерського центру області, а віднедавна радник голови облдержадміністрації з питань волонтерства Сергій Воробйов: «Мне, если честно, сначала казалось, что жестковата акция. Но потом подумал, что ни в 1918-м, ни в 1921-м, ни в 1933-м им (ред.: комуністам) не казались их "акции" жесткими. Так что гречку за продажную символику — это чистый гуманизм».

Результат не змусив на себе довго чекати. Через кілька днів свій партквиток приніс чернігівець Володимир. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомила організатор акції Оксана Рубан. За такий вчинок чоловік отримав 23 банки м'ясних консервів та відразу попросив передати свою винагороду хлопцям в АТО.

Тепер тільки уявіть, які іскри летіли з очей пропутінських активістів, коли вони дізналися, що їхня ж ідеологія спрацювали проти них: комуніст годує бійця за незалежність України.

З цим негайно треба було щось робити. «Геніальні» медійники телеканалу «Звезда» видали нагора ось таке:

"В Чернигове проходит акция, которая унижает достоинство местных ветеранов ВОВ. Старикам предлагают обменять георгиевскую ленточку на гречку.

Мероприятие называется «Накорми коммуниста». Купить таким образом продукты можно за красный флаг. За него дают по килограмму риса, гречки или сахара, бутылку масла или рыбные консервы. Одну георгиевскую ленту выменивают на буханку хлеба.

Такие «обменные пункты» открылись в городе в преддверии майских праздников".

При цьому горе-журналісти текст наклали на картинку сюжету українського каналу «1+1», де пояснюється істина мета заходу.

Ось таким фальсифікованим продуктом наші сусіди годують власний народ з екранів телебачення. Говорячи про те, як «знущаються» над ветеранами в Україні, морально знищують власних. Адже почуте з екрану телевізора справді шокує, а відшукати правду сивочолому дідусю не так вже й легко.

Самі ж росіяни мають значні ляпи у підготовці до 9 Травня. Зокрема, «Укрінформ» повідомляє, що у підмосковному місті Івантіївка ветеранів Другої світової війни привітали банером із зображенням німецьких пілотів 71-ї бомбардувальної ескадри.

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).