Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 13:44:25

Потрібно спільно працювати на благо людей та розвиток Ріпкинщини

29.04.2015   13:42

Таку думку висловив голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч під час церемонії представлення активу Ріпкинського району новопризначеного голови районної державної адміністрації Бориса Мелашенка.

За словами керівника області, Борис Мелашенко — це людина з великим досвідом керівника. Після Помаранчевої революції він очолював Корюківську РДА, довгий час працював помічником народного депутата України в Ріпкинському районі, а отже добре знає всі його проблеми.

— Тому, я думаю, він підсилить кадровий потенціал Ріпкинського району, допоможе у налагоджені більш тісної співпраці з областю, сприятиме залученню інвестицій у рідний край,— підкреслив Валерій Куліч.

Окреслюючи завдання новому керівнику району, очільник області акцентував увагу на забезпеченні проведення чергової хвилі мобілізації, наданні допомоги військовим підрозділам, що дислокуються на території області, а також демобілізованим бійцям та сім’ям загиблих. Звернув увагу голова облдержадміністрації і на особливості цьогорічного святкування травневих свят, підкресливши, що жоден ветеран, учасник війни не повинен залишитися без уваги та привітань.

Окрему увагу Валерій Куліч приділив питанню децентралізації. Він закликав усіх долучаться до розробки програми адміністративно-територіальної реформи і об’єднання громад, адже це дасть можливість врахувати місцеві особливості і отримати реальний ефект.

У свою чергу Борис Мелашенко подякував Президенту України, керівнику області за високу довіру та запевнив, що готовий до конструктивної праці і діалогу, командної роботи з райрадою, з кожною сільською громадою, з усіма, хто долучиться до вирішення проблемних питань жителів Ріпкинщини.

Успіхів та плідної роботи на благо людей побажав новопризначеному голові РДА народний депутат України Владислав Атрошенко, який також взяв участь у церемонії представлення.

Останні новини Чернігівщини

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини