Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 20:41:05

Валерій Куліч: Зараз найголовніше – забезпечити повний соціальний захист демобілізованих

27.04.2015   14:56Агенцiя

На цьому очільник області наголосив під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Він повідомив, що Президент України Петро Порошенко на робочій нараді 24 квітня поставив керівникам областей завдання якнайшвидше вирішувати соціальні питання демобілізованих.

За словами Валерія Куліча, адаптація військових до мирного життя в регіоні має бути максимально комфортна та швидка.

Зокрема, демобілізованим після повернення необхідно у повній мірі забезпечити санаторно-курортне лікування, надавати медичну й психологічну допомогу.

— Кожен демобілізований повинен бути на контролі соціальних служб. Ми повинні знати – що їх турбує, які виникають складнощі у вирішенні тих чи інших питань. Люди, які виконали свій військовий обов’язок на сході країни, повинні повсякчас відчувати увагу і підтримку з боку влади, - підкреслив голова облдержадміністрації.

В ході оперативної наради також обговорено план заходів до травневих свят. Зокрема, 1 травня планується провести ярмарок вакансій, презентацію вищих навчальних закладів та низку заходів соціального спрямування.

5-8 травня у школах пройдуть тематичні уроки мужності, під час яких буде проведено історичну паралель між подіями Другої світової війни та сучасною політичною ситуацією.

8 та 9 травня за традицією відбудуться культурно-мистецькі та меморіальні заходи за участю представників влади, ветеранів та громадськості. Очільник області наголосив: головне в цей час – посилити заходи безпеки щоб не допустити провокацій. Для цього, на його думку, необхідно об’єднати зусилля правоохоронних органів, волонтерів та громадський організацій.

— Ми усі повинні зробити все від нас залежне, щоб травневі свята на Чернігівщині минули спокійно, - підкреслив Валерій Куліч.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини