Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 14:20:06

Опрацьовано перелік об’єктів, що потребують першочергового фінансування у 2015 році

27.04.2015   11:26Агенцiя

24 квітня відбулося засідання робочої групи по підготовці об’єктів до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Керівництвом Департаментів інвестиційного розвитку та капітального будівництва і житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА розглянуто перелік об’єктів, які потребують першочергового фінансування у 2015 році.

Робочою групою розглянуте питання щодо відповідності об’єктів вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015р. № 195 «Питання використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку». Інформація щодо об’єктів, які потребують першочергового фінансування у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, опрацьована в повному обсязі.

Загалом по 1 об’єкту перерахунок не потрібен, по 9-ти - отримано позитивні експертні звіти, по 10-ти - проектно-кошторисну документацію перераховано та подано для проходження експертизи відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Позитивні експертні звіти планується отримати до 29.04.2015р.

Станом на 23.04.2015р. відбулися сесії всіх районних та міських рад, на яких підтверджено можливість співфінансування об’єктів з місцевих бюджетів.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини