Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 травня, 21:18:48

Депутати цікавляться процесом мобілізації в області

23.04.2015   08:27Агенцiя

22 квітня відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії, яке провів заступник голови обласної ради і керівник цієї комісії Валентин Мельничук.

Депутати обласної ради - члени тимчасової контрольної комісії, спільно з представниками громадських організацій заслухали інформацію заступника військового комісара області Юрія Борисова. Він розповів присутнім, що із сьогоднішнього дня в області розпочалася 5 черга мобілізації. На цьому етапі основу мобілізованих складатимуть офіцери запасу в основному із Чернігова та міст обласного значення. Разом з тим, за словами Юрія Борисова, виникають труднощі через те, що чимала кількість військовозобов'язаних не проживають за місцем реєстрації.

В свою чергу, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, член тимчасової контрольної комісії Арсен Дідур озвучив проблему, яка виникає в процесі проведення мобілізації і турбує представників аграрної галузі області. За його словами, коли половині працюючих на підприємстві вручають повістки, то під загрозою опиняється проведення весняно-польової капанії. Арсен Дідур висловився за необхідність пошуку шляхів ефективного виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» та якісно проведення сільськогосподарських робіт.

Учасники засідання дійшли висновку щодо необхідності узгодження мобілізаційних планів. Депутати прийняли рішення звернутися до голови облдержадміністрації з пропозицією сприяти проведенню спільних робочих нарад за участю голів райдержадміністрацій, військових комісарів районів та керівників сільськогосподарських підприємств Чернігівщини.

Крім того, тимчасова контрольна комісія виступила з ініціативою заслухати інформацію військового комісара області про стан мобілізації на черговому пленарному засіданні.

Останні новини Чернігівщини

За місцем роботи, проживання, у місцях скупчення людей – де у Чернігові можуть вручити повістку

За місцем роботи, проживання, у місцях скупчення людей – де у Чернігові можуть вручити повістку 20:00

У Чернігові вручають повістки чоловікам призовного віку не тільки у військкоматах, а й у місцях масового скупчення людей: у парках, скверах, ринках, торгових центрах

У Чернігові поліцейські припинили протиправну діяльність чоловіка, який збував психотропні речовини

У Чернігові поліцейські припинили протиправну діяльність чоловіка, який збував психотропні речовини 19:30

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 25-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував психотропні речовини через кур'єрську службу

Ніжинська громада отримала чергову допомогу від європейських партнерів

Ніжинська громада отримала чергову допомогу від європейських партнерів 19:24

Громада отримала два дизель-генератори потужністю 10 кВт та 7 кВт та два бензин-генератори потужністю 3,5 кВт.

Фінська організація допомагатиме відновити освітній процес на Чернігівщині

Фінська організація допомагатиме відновити освітній процес на Чернігівщині 19:09

Чернігівська ОВА використовує усі можливості, як в Україні, так і у всьому світі, аби прискорити відновлення області.

Захисники Чернігова: Ярослав з Ніжина

Захисники Чернігова: Ярослав з Ніжина 15:45

З початком повномасштабної війни Ярослав зі столиці поїхав до рідного Ніжина, щоб побачитися з сином. Потім планував відразу йти у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, щоб потрапити до війська.