Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 01:49:58

Про створення нової податкової культури йшлося під час розширеної наради ДПС у Чернігівській області

15.02.2012   07:57Агенцiя

Про відпрацювання принципово нової системи адміністрування податків, в якій ключовою фігурою повинен стати платник, а також забезпечення ритмічного, стійкого наповнення бюджетів усіх рівнів та створення нової податкової культури йшлося під час розширеної наради ДПС в області, що відбулась 14 лютого.

руки

руки

Відкриваючи засідання голова ДПС в області Валентин Осипенко зазначив, що податкова служба повинна стати одним із ведучих регуляторів інвестиційного клімату, стимулятором економічного зростання.

Підбиваючи підсумки роботи, головний податківець області повідомив, що за січень поточного року до загального фонду Державного бюджету платниками податків області сплачено майже 470 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Додаткові надходження склали – 1,2 млн. грн.

Місцеві бюджети отримали 102,6 млн. грн. податків і зборів, що більше запланованого майже на 17 млн. грн. Отже, забезпечено один з найвищих за останні періоди рівнів приросту, а саме – на 24,8 відс., – зазначив Валентин Осипенко.

Про заходи щодо створення Центрів з обслуговування платників податків виступив в.о. заступника голови Петро Жабинець. Зокрема, він зауважив, що Центри покликані підвищити рівень податкових адміністративних та інформаційних послуг, створити комфортні умови платникам податків, розширити перелік та спростити процедури надання послуг, з урахуванням їх потреб та побажань, відповідно зменшити час та вартість виконання платниками податків податкових зобов’язань, в перспективі – отримувати послуги без відвідування органів ДПС.

“Найближчим часом в податкових органах області буде створено дванадцять Центрів з обслуговування платників податків”, – наголосив під час виступу Петро Жабинець. – Завдяки нововведенням поліпшиться обслуговування платників, а податкова служба працюватиме більш залагоджено та динамічно.

Начальники податкових інспекцій доповідали про причини допущених недоліків, шляхи та терміни їх усунення, а також про пріоритетні напрямки в роботі. Адже на цей рік для податкової служби області доведені напружені і відповідальні завдання.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС в області

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини