Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 липня, 06:19:04

Про створення нової податкової культури йшлося під час розширеної наради ДПС у Чернігівській області

15.02.2012   07:57Агенцiя

Про відпрацювання принципово нової системи адміністрування податків, в якій ключовою фігурою повинен стати платник, а також забезпечення ритмічного, стійкого наповнення бюджетів усіх рівнів та створення нової податкової культури йшлося під час розширеної наради ДПС в області, що відбулась 14 лютого.

руки

руки

Відкриваючи засідання голова ДПС в області Валентин Осипенко зазначив, що податкова служба повинна стати одним із ведучих регуляторів інвестиційного клімату, стимулятором економічного зростання.

Підбиваючи підсумки роботи, головний податківець області повідомив, що за січень поточного року до загального фонду Державного бюджету платниками податків області сплачено майже 470 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Додаткові надходження склали – 1,2 млн. грн.

Місцеві бюджети отримали 102,6 млн. грн. податків і зборів, що більше запланованого майже на 17 млн. грн. Отже, забезпечено один з найвищих за останні періоди рівнів приросту, а саме – на 24,8 відс., – зазначив Валентин Осипенко.

Про заходи щодо створення Центрів з обслуговування платників податків виступив в.о. заступника голови Петро Жабинець. Зокрема, він зауважив, що Центри покликані підвищити рівень податкових адміністративних та інформаційних послуг, створити комфортні умови платникам податків, розширити перелік та спростити процедури надання послуг, з урахуванням їх потреб та побажань, відповідно зменшити час та вартість виконання платниками податків податкових зобов’язань, в перспективі – отримувати послуги без відвідування органів ДПС.

“Найближчим часом в податкових органах області буде створено дванадцять Центрів з обслуговування платників податків”, – наголосив під час виступу Петро Жабинець. – Завдяки нововведенням поліпшиться обслуговування платників, а податкова служба працюватиме більш залагоджено та динамічно.

Начальники податкових інспекцій доповідали про причини допущених недоліків, шляхи та терміни їх усунення, а також про пріоритетні напрямки в роботі. Адже на цей рік для податкової служби області доведені напружені і відповідальні завдання.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС в області

Останні новини Чернігівщини

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу "Неймовірні села України 2022" 16:04

Село Тупичів Чернігівської області знаходиться на кордоні з країною-агресором росією. Відстань до пункту перетину — 53,5 км. В перший день війни о 12:20 село було вже окуповане ворогом.

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської 15:59

Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини