Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:03:09

Куліч депутатам: переймайте естафету

15.04.2015   15:14Агенцiя

З пропозицією включити до порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради проект рішення «Про питання організації управління районами в місті Чернігові» звернувся до депутатів Валерій Куліч.

Кожному обранцю громади Чернігова направлено лист, зміст якого у цьому матеріалі подається публічно.
Шановні депутати Чернігівської міської ради! Звертаюся до вас як приватна особа, але з суспільно важливого питання – ліквідації районних у місті Чернігові рад.

У ході передвиборчої парламентської кампанії 2014 року я взяв за мету, спілкуючись із виборцями, з’ясувати шляхи, якими можна спростити життя чернігівців та поліпшити якість життя громади.
Одним із питань, яке було визначене мною як пріоритетне, є оптимізація процесу адміністрування міста через ліквідацію рудименту радянської епохи – районних у місті рад.

Мною та командою фахівців були досліджені правові підстави ліквідації рад, можливі соціальні наслідки та юридична практика, прецеденти і досвід інших міст України. Це питання – в компетенції міської ради, тому був підготовлений проект рішення міської ради «Про питання організації управління районами в місті Чернігові». Двічі цей проект подавався міському голові з проханням включити його до порядку денного сесій міськради. Очільники міста відмовили, адекватність відмов Ви можете оцінити самі. Цей інструмент подання вважаю вичерпаним через відсутність політичної волі очільників міста. Крім того, у зв’язку з призначенням мене на посаду голови Чернігівської ОДА і складенням депутатських повноважень та з огляду на те, що означене питання відноситься до компетенції міської ради, пропоную Вам «перейняти естафету».
Звертаюся до Вас із пропозицією включити до порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради проект рішення «Про питання організації управління районами в місті Чернігові».

Переконаний, що розгляд цього питання на черговій сесії матиме позитивні соціальні наслідки, а його прийняття дасть змогу поліпшити якість адміністративних послуг, спростити життя чернігівцям, зекономити бюджету Чернігова понад 10 мільйонів гривень на рік.

 

З повагою та впевненістю у взаєморозумінні Валерій Куліч

Підписний лист знаходиться у громадській приймальні за адресою: вул. Гетьмана Полуботка 20/1, тел.: 97-16-51, а у день проведення чергової сесії – у залі засідань Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини